Philips'ten dar evler için kompakt süpürge: PowerPro City

Philips PowerPro City elektrik süpürgesi kompakt tasarımı ile dar alanlarda kullanım ve saklama kolaylığı sağlıyor.

Philips'ten dar evler için kompakt süpürge: PowerPro City

Saklama sorunu, çağımızın en büyük problemlerinden birini oluşturuyor. Telefonlarımızı yüksek megabaytlı seçiyor, kitapları online olarak okuyor, fazla olduğunu düşündüğümüz kullanmadığımız eşyalarımızı ya bağışlıyor ya da çeşitli uygulamalarda satışa sunuyoruz.

Kentsel dönüşüm, çalışanların ve öğrencilerin 1+1 ve stüdyo daireleri tercih etmesi, yeni yapıların bu düzende inşa edilmesi derken yaşam alanlarımız zamanla küçülmeye başladı. Evde ne kadar az vakit geçirsek ve geniş evlere ihtiyaç duymasak da her evin olmazsa olmaz ihtiyaçları bulunuyor: elektrik süpürgesi gibi...

Kullanıcılarının yorum ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarına yön veren Philips, bu kez saklama sorununu ortadan kaldıracak, yüksek performansa sahip bir ürün ile karşımıza çıkıyor: Philips PowerPro City!

Yalnızca 4,5 kg ağırlığa ve 42 cm uzunluğa sahip olan PowerPro City, temizlik sırasında en küçük alanlarda bile kolayca hareket edebiliyor, iş bittiğinde ise kolaylıkla saklanabiliyor.

Zahmetsiz toz boşaltma işlemi için ideal bir toz haznesine sahip olan PowerPro City’nin fonskiyonel bir tasarıma ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olan haznesinde tozlar tek bir tarafında toplanıyor ve tek elle çöp kovasına kolayca boşaltılabiliyor. ActiveLock teknolojisine olan PowerPro City, teleskopik boruya farklı aksesuarları kolaylıkla takmaya ve temizlik sırasında vakit kaybetmeden hızlıca değişime imkan tanıyor.

İNCE TOZLAR BİLE HAPSOLUYOR

Patentli teknolojileri ile her zaman inovatif ürünler sunan Philips, PowerPro City ile kendi segmentinde en uygun fiyatla maksimum performansı kullanıcıları ile buluşturuyor. AAA enerji sınıfına dahil olan PowerPro City, PowerCyclone 5 teknolojisi havayla tozu tek seferde ayırıyor; alerji filtresi, ince tozun %99,90'ından fazlasını haznesinde hapsediyor.

Yorumlar