Sıkı dostlara Vitamin’de sınır yok

Tüm Vitamin kullanıcılarının katılabildiği kampanyaya daha çok arkadaşını davet eden, daha çok kazanacak.

Sıkı dostlara Vitamin’de sınır yok

Türkiye’nin en kapsamlı ve zengin online eğitim destek hizmeti www.vitaminegitim.com, yaz tatili öncesi düzenlediği “Arkadaşını Getir, Birlikte Kazanın!” kampanyasıyla, üyelerine kazandırmaya devam ediyor. 15 Haziran 2012’ye kadar arkadaşını Vitaminegitim.com’a getirenler, hem kendisine hem de arkadaşına 7 gün “Sınırsız Konu Anlatımı” kazandıracak.

Yüzde yüz Türk Telekom iştiraki Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ, 2011-2012 eğitim-öğretim yılı sona ermeden, öğrencilere son sınavlarında destek olacak “Arkadaşını Getir, Birlikte Kazanın” kampanyası başlattı. 10 yılı aşkın süredir sayıları milyonu aşan ilköğretim ve lise öğrencileri ile öğretmenlere zengin bir öğrenme ortamı sunan Vitamin’e 15 Haziran’a kadar arkadaşını getirenler, hem kendisine hem de arkadaşına 7 gün “Sınırsız Konu Anlatımı” kazandıracak.

Tüm Vitamin kullanıcılarının katılabildiği kampanyaya daha çok arkadaşını davet eden, daha çok kazanacak. Her üyenin en fazla 10 arkadaşını davet edebildiği “Arkadaşını Getir, Birlikte Kazanın” kampanyasında, 10 davetin 10’u da arkadaşları tarafından kabul edilen Vitamin aboneleri, 7x10 gün boyunca ücretsiz “Sınırsız Konu Anlatımı”ndan yararlanabilecek. “Sınırsız Konu Anlatımı” paketine sahip olanlar ise Vitamincilere özel olarak tasarlanan “Taksi” oyunuyla ödüllendirilecek.

KAMPANYA KODU “ARKADAŞINI GETİR” EKRANINDA
İlköğretim için SBS, lise öğrencileri için LYS’nin yaklaştığı şu günlerde son sınavlarında başarılı olmalarını isteyen Vitaminciler, “Arkadaşını Getir” ekranından kampanya kodunu alıp, Twitter veya Facebook üzerinden yapacakları paylaşımlarla dostlarını da kampanyaya dahil edebilecek. Ders içerikleri, etkileşimli alıştırmalar, deneyler, 3 boyutlu canlandırmalar, çalışma kağıtları ve sınıf etkinlikleriyle MEB öğretim programıyla uyumlu olarak hazırlanan Vitamin’in davetle gelen yeni üyeleri için de kalıcı öğrenmenin kapıları sonuna kadar açılacak.

Yorumlar