Temizlik sırası baba adaylarında!

Bosch Ev Aletleri’nin özel ses izolasyonu ile performanstan ödün vermeden süper sessiz çalışarak, gürültü problemini ortadan kaldıran Relaxx’x toz torbasız elektrikli süpürge için hazırladığı yeni reklam filmi yayına girdi.

Temizlik sırası baba adaylarında!

Bosch Ev Aletleri’nin özel ses izolasyonu ile performanstan ödün vermeden süper sessiz çalışarak, elektrikli süpürge kullanımında en büyük sıkıntı olan gürültü problemini ortadan kaldıran Relaxx’x toz torbasız elektrikli süpürge için hazırladığı yeni reklam filmi yayına girdi. “Relaxx’x: İnanılmaz gücüne rağmen çok sessiz” diyen filmde, süpürgenin en önemli özelliği olan “sessizlik”, hamile eşini uyandırmadan, sessizce dağınıklığı ortadan kaldıran bir eş üzerinden anlatılıyor.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünü değil, geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri’nin, performanstan hiçbir şekilde ödün vermeden çok sessiz çalışabilen Relaxx’x BGS52230 elektrikli süpürge modeli için hazırladığı yeni reklam filmi, televizyon kanallarında yayımlanmaya başlandı. Film, ürünün özelliğine paralel bir şekilde, sakin ve huzurlu havasıyla dikkat çekiyor. Bosch Relaxx’x elektrikli süpürgenin, 71 db’lik düşük ses seviyesi ile elektrikli süpürgelerin en temel rahatsızlık verici özelliği olan gürültüyü ortadan kaldırdığı, neredeyse hiç diyaloğa yer verilmeden anlatılıyor.

 

Bosch Relaxx’x ile süper sessizlikte yüksek performans

Reklam filminin, Bosch Relaxx’x elektrikli süpürgenin dayanıklı yapısı, yüksek emiş gücü ve teknolojik özelliklerinin yanı sıra sessizlik ve performansı bir araya getirme özelliğinden yola çıkılarak hazırlandığını vurgulayan Bosch Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Neylan Süer, “Elektrikli süpürgelerin, en rahatsızlık veren yönü çıkardığı gürültü. Gürültüsü nedeniyle evde temizlik yapmak için belli şartların uygun olmasını beklemek zorunda kalıyoruz. Özellikle çalışan kadınlar, akşam vakitlerinde temizlik yapmak zorunda kalıyor. Üstelik, temizlik yaparken, evde hasta, yaşlı, uyuyan çocuk hatta evcil hayvan varsa onları da rahatsız etmemek gerekiyor. İşin içine bir de sese duyarlı komşularımız giriyor tabii. Bunun yanında elektrikli süpürge kullanırken çalan zilin ya da telefonun sesini duyabilmek çoğu zaman imkânsız. Oysa, özel ses izolasyonu ile elektrikli süpürge kullanımında en büyük sıkıntıyı yaratan gürültü problemini ortadan kaldıran Relaxx’x elektrikli süpürgemiz, kullanıcılarına diledikleri zaman elektrikli süpürgelerini çalıştırma imkanını ve lüksünü sunuyor. Çocuklar ve anne adayları mışıl mışıl uyurken bile... Yeni reklam filmimiz aracılığıyla bu mesajı hem duygusal hem de çok gerçekçi bir açıdan veriyoruz” dedi.  

 

Yorumlar