Bir Zamanlar Çukurova 2. sezon 2. bölüm fragmanı yayınlandı gerçekler ortaya çıkıyor!

Bir Zamanlar Çukurova 2. sezon 1. bölümüyle damga vurdu Züleyha'nın yıllarca sakladığı gerçekler ortaya çıktı 2. sezon 2. bölüm fragman büyük merak konusu oldu!

Bir Zamanlar Çukurova 2. sezon 2. bölüm fragmanı yayınlandı gerçekler ortaya çıkıyor!

Geçtiğimiz sezon izleyenlerin büyük ilgisini çeken Atv'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi erken sezon finaline gitmişti. 1. sezonu ile büyük ses getiren dizinin başrolünü Hilal Altınbilek (Züleyha Yaman), Uğur Güneş (Yaman), Murat Ünalmış (Demir), Vahide Gördüm (Hünkar Yaman) başrol oyuncuları olarak karşımıza çıkıyor. Sezon finali ile izleyenlerin dört gözle beklediği 2. sezon 1. bölümü ile izleynleri hayrete düşüren Bir Zamanlar Çukuova dizisi 2. sezon 2. bölüm fragmanı merak konusu oldu! Züleyha'nın yıllardır sakladığı sır gün yüzüne çıktı! Yılmaz'ın artık her şeyi öğreniyor! Bir Zamanlar Çukurova 2. sezon 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ekranların yoğun ilgi gördüğü dizinin yeni bölüm fragmanı...

Bir Zamanlar Çukurova Sezon Finalinde Ne Olmuştu?

Çocuk sahibi olabileceğini ve Züleyha'nın karnındaki bebeğin Yılmaz'dan değil kendisinden olduğunu öğrenen Demir Züleyha'yı bulmak için yollara düşer. Züleyha ise Demir tarafından uğradığı hakaretleri kaldıramayarak bebeği aldırmak için harekete geçer. Züleyha hakkında tüm gerçekleri öğrenen Demir yaptığı hatayı telafi etmek isterken. Öteki tarafta Züleyha'yı aklından çıkarmak için Müjgan'la evlenir. Ancak bir süre sonra sürpriz bir şekilde yıllar önce Züleyha'nın kendisine yazdığı mektubun bir kısmını okuyan Yılmaz yaptığı hatayı fark eder. 

Yorumlar