Şarkıcı Hilal Cebeci 6 sene önce gizlice evlendiğini duyurdu!

Son yaptığı Çav Bella şarkısıyla gündeme gelen şarkıcı Hilal Cebeci, sosyal medya hesabından 6 sene önce evlendiğini itiraf etti.

Şarkıcı Hilal Cebeci 6 sene önce gizlice evlendiğini duyurdu!

Uzun süredir ekranlarda görünmeyen ünlü şarkıcı Hilal Cebeci, uzun zaman önce manken sevgilisiyle kameralar karşısına geçmiş, suni tenefüsün nasıl yapılacağını gösterip en sevdiği pozisyonu paylaşmıştı. Bu olayın ardından yine sessizliğe bürünen şarkıcı 'Çav Bella' şarkısıyla yine gündeme gelmişti. Cebeci bu kez de Instagram hesabından 6 sene önce evlendiğini duyurarak gündem oldu. Cebeci'nin paylaşımı gören takipçileri ise şaşkınlığını gizleyemedi. Şarkıcının bir takipçisi, "Sanki beyefendinin saklanacak bir şeyi var gibi"yorumunda bulundu. 

6 SENE ÖNCE EVLENDİĞİNİ AÇIKLADI

Ünlü şarkıcı hayatı hakkında herkesi şaşırtan evliliği hakkında şunları söyledi: "Benim değerli sevenlerim, 2013 yılında Londra'da sessizce evlendim. Eşimin benden tek ricası magazinden uzak yaşamamdı. O yüzden beni göremiyorsunuz. Bu konuda tepkilisiniz, görmek istiyorsunuz ama beni zaten sosyal medya sayfalarımdan takip ediyorsunuz. Bana anlayış göstereceğinizi umuyorum. Sizleri çok seviyorum"

"EŞİNİN ANLAYIŞLI OLMASI LAZIM"

Hilal Cebeci'nin bazı takipçileri ise sır gibi saklanan evlilikle alakalı "Sanki beyefendinin saklanacak bir şey var gibi" ve "Eşinin hayranların konusunda anlayışlı olması lazım" gibi yorumlar yaptı.

Şarkıcı Hilal Cebeci 6 sene önce gizlice evlendiğini duyurdu!

 

Yorumlar