Emir Feriha'nın yatağında!

Emir'in okulda herkesin önünde Feriha'yı öpmesi, Cansu ile Hande'yi birbirine kenetlerken; Emir ve Feriha'nın da duygularını bastırmaya çalışmalarına neden olur.

Emir Feriha'nın yatağında!

Herkesi şok eden öpüşmenin ardından Feriha da Emir de kendi duyguları ile savaşmak zorundadır. Hande, Cansu'nun Emir'e olan duygularını anlar ve Cansu'yu tamamen avucunun içine alır. Feriha ve Emir, duygularını kendilerinden bile sakamaya çalışırken, Levent'in Feriha'ya verdiği gecikmiş doğum günü hediyesi aşıkları bir kez daha karşı karşıya getirir.

Sanem ise Levent'e dair umutlarını, Nevbahar'ın varlığıyla canlandırmaya çalışırken bir anda Levent'in Feriha'ya hissettiği duygularla yüzleşir. Öte yandan, uzun zamandır beklenen Hills açılışına davetsiz misafir olarak katılan Levent, Sanem'i zor durumda bırakır. Emir ve Levent arasındaki gözle görülen gerilim geceye damgasını vurur. 

Emir ve Feriha'nın yaşadıkları duygusal tansiyonsa sonunda Emir'in kapıcı dairesinin kapısını aralamasına kadar varır. Emir'in Feriha'nın dünyasına inmesi, aşıklar için yeni bir başlangıç mı yoksa sonun başlangıcı mı olacaktır?

Yorumlar