Feriha'yı okulda zor günler bekliyor!

Feriha'nın Emir'le tanıştığını öğrenen Rıza'nın tepkisi büyük olur. Yalanların ortaya çıkmasından sonra okulda da Feriha'yı zor günler beklemektedir. Emir yaşananlara sessiz kalabilecek mi?

Feriha'yı okulda zor günler bekliyor!

1. fragman

2. fragman

Emir'in babası Ünal bey ile karşılaşan Feriha yeni bir yıkımın eşiğindedir. Rıza, Feriha'nın o adamı nereden tanıdğının peşindedir. Öfkesine yenik düşen Rıza, kızını döver. Zehra ise bu durum karşısında çok üzgündür. Feriha'nın yüzünü mor gören Emir ise babasına öfkelenir.

Feriha annesi Zehra tarafından korunmaktadır. Rıza'nın yasaklarına boyun eğmeyecek gibi görünen Zehra, Feriha için neler yapacak?


Feriha'nın Emir'le tanıştığını öğrenen Rıza'nın tepkisi büyük olur. Feriha'nın dayak yediği gerçeği ile yüzyüze gelen Emir şaşkındır. Emir, dayak olayı ile birlikte Feriha'nın aslında hiç tanımadığı dünyasına bir adım daha yaklaşırken, yalanların ortaya çıkmasından sonra okulda da Feriha'yı zor günler beklemektedir.

Emir, okulda yaşananlara sessiz kalabilecek midir? Öte yandan Feriha'nın gerçek kimliğini öğrenen Ünal büyük bir şok yaşarken, Haldun'un cenazesi herkesi biraraya getirir. Seher ve Mehmet ise, yangının ardından kapıcı dairesine sığınmak zorunda kalır. Seher'le aynı çatı altında olmaya dayanamayan Feriha sonunda yüzük konusunda sessizliğini bozar.

Yorumlar