Hayat'ın kaderi mi değişiyor?

Sezonun en iddialı dizilerinden biri olan 'Hayat Devam Ediyor' bu akşam da izleyenleri ekran başına kilitleyecek. İzleyenleri çok büyük bir sürpriz bekliyor.

Hayat'ın kaderi mi değişiyor?

Evlerinde çıkan yangında İsmail ve Lavin'in hayatları tehlikededir. Siraç, canını hiçe sayarak alevlerin arasına dalar. Hayat yangın haberini alıp fenalaşır. Berat, Kadriye ve Hayat, kendilerini neyin beklediğini bilmeden endişeyle yangın yerine gelirler. Kudret, Hayat ve Kadiye'ye sert bir şekilde çıkışıp, yangından dolayı Hayat'ı suçlar. Hayat ve Kadriye İbrahim ile konuşurlar. İbrahim ve Kadriye arasında uzun yıllar öncesinde yarım kalan bir sevdanın külleri ortaya çıkar.

Kerem ve Hayat yüzleşiyor!

Kerem de yangın haberini alınca sarsılır. Kerem ve Hayat, yüzleşirler. Aile evden sonra dükkanın da yerle bir olduğunu öğrenir. Artık tutunacak hiç bir dalları, ekmek tekneleri kalmamıştır. Geride bıraktıklarına ağlayarak hüzünlü bir şekilde doğdukları, büyüdükleri, yaşadıkları yeri terk ederek, İstanbul'da yeni bir yaşama doğru yola çıkarlar. Onları hiç ummadıkları bir dünya beklemektedir…

                                                 

Yorumlar