Kavak Yelleri'nin finalini sen yaz!

Düşen reytingleri, sarpa saran hikayesi ve döndü derken ölen Efe karakteri yüzünden izleyicilerini küstüren 'Kavak Yelleri' dizisi ekranlara veda etmeye hazırlanırken dizinin hayranları 'final nasıl olsun'u tartışıyor.

Kavak Yelleri'nin finalini sen yaz!

Hakkındaki 'iyice saçmaladı' eleştrileri son bir buçuk senedir iyice artmışken, buna aldırmayan 'Kavak Yelleri' hayranları, büyük finali tartışıyor.

Dizinin yayınlandığı kanalın remi internet sitesinde düzenlediği 'büyük final nasıl olsun?' anketine dizinin hayranlarından çok ilginç final önerileri geldi.

- Bence Aslı ve Güven'in evlenecekleri gün büyük bir yangın çıkar. Aslı hariç herkes ölür. Aslı o kadar üzülür ki birdenbire bayılır. Gözünü açtığında yanında Efe'yi, Mine'yi ve Deniz'i bulur. Ve anlar ki yaşadıklarının hepsi bir hayalden ibaret. (Spisemat)

- Benim istediğim Güven'le Aslı evlensin. Mine'yle Deniz barışıp bir aile gibi yaşasın. Su ve atakan'a ne oldu bilmiyorum ama çocukları olarak dönsünler. Metin'le Nurgül'ün bir iş yerleri olsun. Umarım bunlar olur. (Marbling)

Elmaelma okuyucuları, sizce final nasıl olmalı?                

Yorumlar