Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı ne zaman başladığını merak edenler için tarih belli oldu!

Ekranların sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programınını ne zaman başladığını merak edenler için tarih açıklandı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı ne zaman başladığını merak edenler için tarih belli oldu!

Ekranların rekortmen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programının ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Son dönemlerde yaz sezonunda Müge Anlı'nın konsept dışı bir yarışma programının sunuculuğunu yapması ile yıllardır sunduğu ve bilinmeyenleri ortaya çıkardığı programı bıraktığı zannedilmişti. Ancak yıllardır izleyiciyi ekrana kitleyen ve ilginç hikayeler ile dikkatleri üzerine çeken program Müge Anlı ile Tatlı Sert programının ne zaman başlayacağını merak edenler için 12. sezonu ile tarih belli oldu. 2 Eylül Pazartesi izleyici kavuşuyor!


Hikayeleri ve ilginç olayları ile izleyenlerin dikkatini çeken Müge Anlı'nın sunduğu program Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 2 Eylül Pazartesi günü ekranlarda yerini almaya hazırşanıyor! Türkiye'nin en çok izlenen programları arasında yerini alan Müge Alı'nın programı ekranlara geri dönüyor!

12. Sezon Tarihi Belli Oldu!

Binlerce hayata dokunan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı binlerce faili meçhul cinayetleri gün yüzüne çıkarması ile biliniyor. Ekranların rekortmen programı 12 Eylül Pazartesi günü ekranlara geri dönüyor.

Yorumlar