Pazartesi gününün reyting sonuçları açıklandı birinci Söz mü Çukur mu?

Reyting yarışının kıran kırana yaşandığı pazartesi gününde zirvenin sahibi belli oldu. Söz en büyük rakibini geçerek birinci oldu.

Pazartesi gününün reyting sonuçları açıklandı birinci Söz mü Çukur mu?

Reyting yarışının kıyasıya yaşandığı pazartesi gecesinde birinci belli oldu. Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur ile Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Söz arasında kıyasıya bir mücadele yaşanırken haftalardır birinci olan Çukur bu hafta istediği başarıyı elde edemedi. Bu pazartesi birinci Söz dizisi oldu.

SURVİVOR KAÇINCI OLDU?

Söz dizisi reyting listesinin ilk sırasında yer alırken, Çukur da ikinci oldu. TV8 ekranlarında yer alan ve eleme heyecanının yaşandığı Survivor ise ancak üçüncü sıraya yerleşebildi. Survivor'da bu sene çok olay olsa da istenilen başarı her gün ne yazık ki yakalanamadı. Pazartesi günü rakiplerinin gerisinde kalan Survivor 3. sıraya yerleşti.

YASAK ELMA BAŞARISINI SÜRDÜRÜYOR

FOX TV'nin iddialı başlayan dizisi Yasak Elma da başta final yapar gözüyle bakılıyordu. Ancak Söz, Çukur ve Survivor gibi rakipleriyle başa çıkmasını bildi. Yasak Elma da dördüncü sırada yer alarak diğer sezonlarda büyük başarılar elde etmiş yapımlarla kafa kafaya geldi.

Yorumlar