Ufak Tefek Cinayetler 13. bölüm yayınlanacak mı Ay Yapım'dan açıklama geldi

Ufak Tefek Cinayetler 13. bölümü bu akşam yayınlanacak mı? Ufak Tefek Cinayetler'in RTÜK'e şikayet edildiği iddiası yalan çıktı, AY Yapım'dan açıklama var.

Ufak Tefek Cinayetler 13. bölüm yayınlanacak mı Ay Yapım'dan açıklama geldi

Ufak Tefek Cinayetler'in RTÜK'e şikayet edidiği iddiası üzerinde dizinin takipçileri Ufak Tefek Cinayetler bu akşam var mı, Ufak Tefek Cinayetler 13. bölüm yayınlanacak mı, Ufak Tefek Cinayetler yayından kaldırılıyor mu sorularının yanıtlarını merak ediyor. Siz de dizinin takipçisiyseniz ve bu soruların yanıtları merak ediyorsanız endişe etmeyin. Ufak Tefek Cinayetler bu akşam saat 20.00'de Star Tv'de. Açıklama dizinin yapım şirketi Ay Yapım'dan. 

ŞİKAYET İDDİASI YALAN ÇIKTI

Kadrosunda Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz ve Bade İşcil gibi isimlerin bulunduğu dizinin büyük bir grup tarafından RTÜK’e şikayet edildiği iddia edildi. Sahte bir hesap tarafından ortaya atılan iddialar kısa sürede büyük bir yankı uyandırdı. Pek çok magazin sayfasının haberleştirdiği konuyla ilgili olarak en net açıklama ise dizinin yapımcı şirketi olan Ay Yapım’dan geldi. Firma olarak bu iddiaları ortaya atan hesabın kapatıldığını söyleyen şirket yetkilileri haklarında ortaya atılan iddialarınsa yalan olduğunu söyledi.

UFAK TEFEK CİNAYETLER YAYINDAN KALDIRILMIYOR

Sosyal medyada dizi hakkında yapılan çok sayıda yorum ve paylaşımın ardından Ufak Tefek Cinayetler’in yapım şirketinden açıklama geldi. Haklarında yapılan haberlerin ve dizilerinin yayınının durdurulacağına dair haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyleyen yapım şirketinin bu paylaşımını dizinin oyuncularından Bade İşcil sosyal medya hesabından paylaştı.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 13. BÖLÜM İÇİN HEYECAN DORUKTA

Serhan yaşadıkları neticesinde büyük bir ayma yaşıyor. Oya'ya gidip açıkça konuşuyor; "her şey senin istediğin gibi olsun, yaşayalım bunu!" Ve Oya'nın hayatını kuşatmaya, ayaklarını yerden kesmeye başlıyor.

Merve ise Serhan'ın böyle bir ayrılık yoluna girdiğini anlamamakta ısrar ediyor. Onun gündemi farklı çünkü; gücünü geri kazanacak! Önce Arzu'yla kapışıyor. Sonra sıra Pelin'e geliyor. Pelin ve Merve kılıçlarını açıkça çekiyorlar. Dört kadın bir araya gelip müthiş bir hesaplaşma yaşıyorlar. Diğer tarafta da dört erkek toplanıyor ve ilk defa çok gerçek bir yerden konuşuyorlar. Merve ortalığı aleve vererek giderken hiç anlamadan Oya'nın içindeki canavarı uyandıyor. Oya şimdi düğmeye bastı, mahvedecek onları!

Yorumlar