Ufak Tefek Cinayetler 15. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı Oya ve Serhan'ı gören kim?

Ufak Tefek Cinayetler 15. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı? Ufak Tefek Cinayetler'de Oya ve Serhan'ı öpüşürken gören kim, Sarmaşık çocukları yangında ölüyor mu?

Ufak Tefek Cinayetler 15. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı Oya ve Serhan'ı gören kim?

Ufak Tefek Cinayetler 15. bölümü bu akşam saat 20.00'de Star TV'de ekrana gelecek. Ufak Tefek Cinayatler son bölüm final sahnesinde Oya ve Serhan öpüşmüştü. O sahnede onları izleyen biri vardı. Peki Oya ve Serhan'ı öpüşürken gören kimdi? Ufak Tefek Cinayetler izleyenleri Oya ve Serhan'ı öpüşürken görenin kim olduğunu öğrenmek için Ufak Tefek Cinayatler 15. bölüm 2. fragmanını heyecanla bekliyor. Ancak yapım ekibi bu hafta 2. fragmanı yayınlamadı. Dolayısıyla dizinin izleyenleri Oya ve Serhan'ı öpüşürken görenin kim olduğunu bu akşam yayında öğrenecekler. Ancak Ufak Tefek Cinayetler'in sosyal medya hesaplarında tahminler yürütülüyor. 

OYA VE SERHAN'I EDİP GÖRDÜ

Tahminlerin çoğu Oya ve Serhan'ı öpüşürken gören kişinin Edip olduğu yönünde. Bunun nedeni de Ufak Tefek Cinayetler'in 15. bölümünden yayınlanan ilk sahne. Dizide Edip, Merve'yi teselli ediyor. Bu sahneler izleyenler arasında Oya ve Serhan'ı gören Edip'ti yorumlarına neden oldu. Öte yandan, intihar eden Pelin'in ve Taylan'ın hastanede olması, Merve'nin Serhan'ın gidişi sonrası eve kapanması bu 3 ismi ihtimal dışında tutuyor. 

ufak tefek cinayetler oya serhan

OYA VE SERHAN AŞK SARHOŞU

Öte yandan bu akşam Ufak Tefek Cinayetler izleyenler Oya ve Serhan'ın dolu dizgin aşkıyla heyecanlanacak. Ufak Tefek Cinayetler 15. bölümden fotoğraflar sosyal medyada yayınlandı. Geceyi birlikte geçiren Oya ve Serhan arasında neler yaşanacak merak konusu. 

ÇOCUKLAR ÖLÜYOR MU?

Ufak Tefek Cinayetler 15. bölümü üzücü olayları da beraberinde getirebilir. Çocukların okulunda çıkan yangın bu akşamın en heyecanlı sahnesi olacak. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar