Acun Ilıcalı Aleyna Tilki'yi Survivor'a çağırdı!

Acun Ilıcalı bu yıl Survivor'da büyük oynamalar yaparak reytingleri ve yarışmanın konseptinde büyük bombalar yaptı. Ancak bir açıklama da Aleyna Tilki hakkında!

Acun Ilıcalı Aleyna Tilki'yi Survivor'a çağırdı!

Geçtiğimiz gün TV8 kanalında yayınlanan ''Survivor Panaroma'' programına katılan Acun Ilıcalı, bu yıl Survivor 2018 yarışması hakkında yaptığı değişimlerden bahseti. Aynı zamanda yarışmada ilerleyen zamanlarda neler olacağına dair ipucu veren Ilıcalı, Gönüllüler ve Ünlüler takımının Birleşme Partisi hakkında, ''Çok güzel bir birleşme partisi olacak. Partiye Aleyna Tilki ve İbrahim Büyükak katılacak. Bu sene de şarkı yarışması olacak, Tarık Sezer ve orkestrası şu anda Dominik'te'' açıklamalarında bulundu. 

Yarışmada bu yıl çok fazla değişiklik yapılması ile ilgili, ''Şöyle bir dengesizlik oldu, bir takım sürekli yenmeye başladı. Çaresiz kaldık açıkçası konseptimiz tutmadı, değişiklik yapıyoruz dedik ve iyi ki de yaptık'' dedi. Bu yıl bir çok yarışmanın rahatsızlanması ve hastaneye kaldırılması durumu hakkında ''Hastalar sakatlandığında gıda takviyesi yapılıyor ama bu duruma göre değişiyor yani hastaneye kaldırılma durumuna göre gıda durumu değişiyor'' dedi.

Yorumlar