Acun Ilıcalı eski eşi Zeynep'e ne kadar nafaka ödüyor Şeyma Subaşı'dan daha fazla!

Geçtiğimiz gün boşanan Ilıcalı'nın, Şeyma Subaşı'na aylık 125 bin TL nafaka ödeyeceği ortaya çıkarken bir önceki eşine 150 bin TL nafaka ödediği öğrenildi.

Acun Ilıcalı eski eşi Zeynep'e ne kadar nafaka ödüyor Şeyma Subaşı'dan daha fazla!

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı'nın evliliklerine gölge düştü. Çift geçtiğimiz gün ani bir kararla Silivri adliyesinde tek celsede boşandı. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın boşanmasının ardından en çok merak edilen konulardan biri de Acun'un ne kadar nafaka ödeyeceği konusuydu. Acun Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı'ndan önceki eşi Zeynep'e, Subaşı'na ödeyeceği miktardan daha fazla nafaka ödediği ortaya çıktı. Bu olay sosyal medya kullanıcılarının diline düştü. Konu ile ilgili paylaşımlar yapan bir sosyal medya kullanıcısı, "Vay be Şeyma kesin bunu öğrenince sinirden delirir." yorumunu yaptı.

ŞEYMA SUBAŞI'NDAN DAHA FAZLA NAFAKA ÖDÜYOR

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın boşanmasının ardından ödenecek nafaka ücretinin ne kadar olacağı merak konusu olmuştu. Acun Ilıcalı'nın diğer eski eşine Şeyma Subaşı'dan daha fazla nafaka ödediği ortaya çıktı.

"SİNİRDEN DELİRİR"

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı, ani bir kararla boşandı. Boşanmanın ardından Acun Ilıcalı'nın Şeyma Subaşına aylık 125 bin TL nafaka ödeyeceği ortaya çıkmıştı. Ilıcalı'nın biz önce eşi Zeynep hanıma 150 bin TL nafaka ödediği ortaya çıktı. Bu olay sosyal medya kullanıcıların da diline düştü. Konu ile ilgili paylaşımlar yapan bir sosyal medya kullanıcısı, "Vay be Şeyma kesin bunu öğrenince sinirden delirir." yorumunu yaptı.

acun ılıcalı eskı esıne seyma subasından daha fazla nafaka oduyor

 

Yorumlar