Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya kimdir ilk kez görüntülendiler!

Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi olduğu konuşulan Çağla Ayça Altunkaya kimdir, nereli, kaç yaşında, Acun'la arasındaki yaş farkı kaç? İlk kez görüntülendiler!

Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya kimdir ilk kez görüntülendiler!

Acun ılıcalı yeni sevgilisi  Çağla Ayça Altunkaya ile tekne turunda ilk kez görüntülendi! 2 ay önce Miami'de beraber görüntülendikleri 'gizemli sarışın'ın' isminin Çağla Ayça Altunkaya olduğu öğrenilen genç kadın, Acun Ilıcalı'nın yanında yeniden objektiflere takıldı. Ilıcalı'nın adı son günlerde sürekli olarak tacı elinden alınan güzel Itır Esen'le anılıyordu. Haklarında çıkan iddiaları yalanlayan Acun Ilıcalı'nın, yeni sevgilisi olduğu iddia edilen Çağla Ayça Altunkaya hakkında ne diyeceği ise merak konusu oldu. Tekna turunda yeniden beraber görüntülenen genç kadının ise kim olduğu internette araştırılan konular arasında yerini aldı. Peki Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor? Acun'la arasındaki yaş farkı kaç? Çağla Ayça Altunkaya ile Acun Ilıcalı arasındaki yaş farkı 39. Altunkaya 20 yaşında ve aslen Yalovalı. Hemşirelik eğitimi alan genç kadının Itır Esen gibi Şeyma Subaşı'na olan benzerliği dikkat çekiyor. 

ACUN ILICALI YENİ SEVGİLİSİ İLE İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ! 

Snob magazinin özel haberine göre, Şeyma Subaşı'dan boşandıktan sonra Acun Ilıcalı'nın Çağla Ayça Altunkaya isimli genç bayanla aşk yaşadığı iddia edilmişti. Ilıcalı, 20 yaşındaki Çağla Ayça Altunkaya ile Çeşme’de sürat teknesinde Snob Magazin objektiflerine takıldı.

acun ılıcalı yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi!.

Yorumlar