Ahmet Kural Sıla açıklama neden barıştıkları ifadesinde ortaya çıktı!

Ahmet Kural Sıla kavgasında, Kural'ın savcıya verdiği ifadede neden barıştıklarının da cevabı ortaya çıktı! Sıla, Ahmet Kural'a şarkı yapmış.

Ahmet Kural Sıla açıklama neden barıştıkları ifadesinde ortaya çıktı!

Magazin gündemine bomba gibi düşen Ahmet Kural sıla kavgasında her geçen gün yeni detaylar ortaya çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde Sıla, oyuncu sevgilisi Ahmet Kural'ın kendisini darp ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulunmuştu.Önce Sıla'nın sonra Ahmet Kural'ın ifadeleri tek tek dinlendi. Ahmet Kural ve Sıla 8 aylık ayrılığın ardından barışmışlardı. Böyle bir olay yaşanınca herkesin kafasında madem ayrılacaklardı neden barıştılar? sorusu canlandı. Ahmet Kural'ı savcıya verdiği ifadede bu sorunun yanıtı ortaya çıkmış oldu. Kural, Sıla'nın kendisine şarkı yaptığını, bundan dolayı çok mutlu olduğunu ve ikinci bir şans vermesi gerektiğini düşündüğünü ifade etti. Böylece herkesin merak ettiği neden barıştılar? sorusunun da yanıtını vermiş oldu. 

NEDEN BARIŞTILAR SORUSUNUN CEVABI ORTAYA ÇIKTI 

Oyuncu Ahmet Kural'ın, şarkıcı Sıla Gençoğlu'na şiddet uyguladığı iddiasıyla savcıya verdiği ifade ortaya çıktı. Ahmet Kural ifadesinde merak edilen "Madem kavga edeceklerdi neden barıştılar?" sorusunun cevabını da vermiş oldu.

"SANA ŞARKI YAPTIM DEYİNCE BARIŞTIK"

Oyuncu Ahmet Kural savcıya verdiği ifadesinde, "Yaşanan ayrılıktan sonra Sıla Gençoğlu'nun barışmak için araya aracılar soktu. Sık sık mesajlar attı. Sıla Hanım mesajla bana 'sana şarkı yaptım' dedi. Telefonuma da yaptığı şarkıyı gönderdi. Ben bunun üzerine mutlu oldum. İkinci bir şans vermem gerektiğini düşündüm. Sıla Hanım, ablamla tanışmadığından yemeğe gelmek istedi, ben de mutlu oldum ve kabul ettim. O gün bir aile yemeği yedik ve birlikte alkol aldık." dedi.

Yorumlar