Aleyna Tilki photoshop eleştirilerine orta parmak işareti yaparak cevap verdi!

Her şarkısıyla ve paylaşımı ile olay olan Aleyna Tilki resimlerine photosoph yaptığını iddia eden takipçilerine orta parmak işareti yaparak cevap verdi!

Aleyna Tilki photoshop eleştirilerine orta parmak işareti yaparak cevap verdi!

Aleyna Tilki şarkılarıyla ve yaptığı her paylaşımı ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Bodrum'a giden genç şarkıcı aldığı kilolarla eleştiri konusu olmuştu. Birkaç gün sonra sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşan Aleyna'nın belini ve bacaklarını zayıflamış gören takipçileri Aleyna'yı photosoph yapmakla suçlayınca genç şarkıcıdan şoke eden bir hareket geldi. Popçunun takipçileri, "Bu kadar zayıf değilsin, O sen olsan bari" yorumlarını yapınca Aleyna Tilki kendisine gelen eleştirilere orta parmak hareketi yaparak karşılık verdi. Aleyna'nın bu hareketi sosyal medyada kısa süre içerisinde tepki topladı. 

''BU KADAR ZAYIF DEĞİLSİN, O SEN OLSAN BARİ''

Aleyna Tilki'nin geçtiğimiz gün Ukrayna Kiev'den yaptığı paylaşımda photoshop kullandığını söyleyen takipçileri, "Bu kadar zayıf değilsin, O sen olsan bari" yorumlarını yapmıştı. Tilki, dün yaptığı paylaşımın ardından gelen eleştirilere Instagram hesabından yeni bir fotoğraf yayınlayarak cevap verdi.

aleyna tılkı orta parmak hareketi soke ettı!.

YAPTIĞI ORTA PARMAK HAREKETİ ŞOKE ETTİ

Aleyna Tilki kendisine gelen eleştirilere orta parmak hareketi yaparak yanıt verdi. Tilki'nin bu hareketi sosyal medyada kısa süre içerisinde gündem oldu. Tilki bu hareketi sonra sosyal medyada çok tepki aldı. Bazı takipçileri, ''ayıp değil mi yaptığın'' yorumlarında bulundu. 

aleyna tilki orta parmak hareketi şoke etti!.

Yorumlar