Alişan'ın sevgilisi Buse Varol kimdir ve kaç yaşındadır?

Ünlü şarkıcı Alişan, Buse Varol ile yeni bir aşka yelken açtı. Peki Alişan'ın sevgilisi Buse Varol kimdir, kaç yaşındadır?

Alişan'ın sevgilisi Buse Varol kimdir ve kaç yaşındadır?

Ünlü şarkıcı Alişan, nişanlısı Eda Erol'dan ayrıldıktan hemen sonra kendisi gibi oyuncu olan Buse Varol ile aşk yaşamaya başlamıştı. Ünlü çift, aşklarını göğüslerini gere gere yaşarken, magazin gündemine de bomba gibi düştüler. Peki Alişan'ın yanından ayırmadığı güzel sevgilisi Buse Varol kimdir? Sizler için araştırdık...

Buse Varol, 1990 yılında Manisa'da doğdu. Üniversiteyi Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümünden mezun oldu. 2 yıl kadar özel bir eğitim kurumu olan Dershanede stajyer öğretmenlik yapmıştır. Ailesinden ayrı yaşayan güzel oyuncunun Liseye giden bir erkek kardeşi vardır. 2012 yılında düzenlenmiş olan Miss Turkey güzellik yarışmasına katıldıktan sonra ün kazanan güzel oyuncu uzun süre modellik yaptıktan sonra oyunculuk alanına geçmiştir.

Mota Ayla Algan, Ümit Çırak, Müfit Aytekin ve Bahar Kerimoğlu Özel Ders almıştır. Tozlu Yollar dizisinde Şerife karakterini canlandıran Varol ayrıca Arka Sokaklar Dizisinde Yasemin İsimli bir Polis memurunu canlandırmıştır. Güzelliğiyle ön plana çıkmayı başaran oyuncumuzun fiziksel özellikleri de dikkat çekmektedir; 174 cm boyunda, 56 kg, saç rengi kumral göz rengi ise mavidir.

Yorumlar