Aras Bulut İynemli ve Bige Önal ayrıldı mı? Çiftten beklenmeyen hareket...

Ünlü çiftin, filmdeki öpüşme sahnelerinden dolayı ayrıldıkları iddia edilmişti, çift o iddiayı galaya el ele gelerek yalanladı!

Aras Bulut İynemli ve Bige Önal ayrıldı mı? Çiftten beklenmeyen hareket...

Başrollerini Mehmet Günsür, Bige Önal, Timuçin Esen ve Nejat İşler’in paylaştığı ‘Martıların Efendisi’ görücüye çıktı. Filmin yıldızları gösterim öncesi hatıra selfie’si çekti. Galanın en dikkat çeken detaylarından biri ise geçtiğimiz günlerde kıskançlık yüzünden ayrıldıkları iddia edilen ünlü çift Aras Bulut İynemli ve Bige Önal'ın geceye el ele gelmesi oldu.

‘Martıların Efendisi’ izleyiciyle buluştu! Bir AVM’deki galaya ünlü isimler büyük ilgi gösterdi. Bugün vizyona giren filmin ekibinin tam kadro katıldığı gecede Uğur Yücel, Ozan Güven, Ezgi Mola, Yiğit Özşener, Rıza Kocaoğlu, Türkü Turan, Hande Doğandemir gibi isimler hazır bulundu.

SİHİRLİ BİR PROJE

Martıların Efendisi karakterine hayat veren Mehmet Günsür, “Benim için sihirli bir proje oldu” diye konuştu. Yönetmen Mehmet Ada Öztekin ise “Çok uzun yıllar peşinde koştuğum bir projeydi. Kendimden çok şey verdim. Biz çok sevdik, umarım siz de seversiniz” diye konuştu.

EL ELE GELDİLER

Aras Bulut İynemli, filmdeki öpüşme sahnesi nedeniyle ayrıldığı iddia edilen sevgilisi Bige Önal’ı gecede yalnız bırakmadı. Ünlü çift galaya el ele katılarak ayrılmadık mesajı verdi.

Yorumlar