Ateşli dans videoyla damga vuran Hadise eleştirilere ateş püskürdü!

Ezhel'in Aya şarkısında ateşli dansı ile eleştiri yağmuruna tutulan Hadise sosyal medya hesabında ateş püskürdü!

Ateşli dans videoyla damga vuran Hadise eleştirilere ateş püskürdü!

Geçtiğimiz gün Ezhel'in Aya şarkısı eşliğinde dans videosu paylaşan Hadise eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Ateşli dans videosuna gelen eleştirilere daha fazla dayanamayan Hadise sosyal medya hesabından verdi veriştirdi. ''Kim ne derse desin, size ne?'' diye başlayarak dans videosuna gelen eleştirilere sitem etti! Sosyal medya hesabında 10 milyon takipçisi olan Hadise paylaştığı cesur pozlar ve dans videolarıyla sosyal medyada son zamanlarda en çok konuşulan ünlü isimler arasında yer alıyor. Ancak son olarak paylaştığı dans videosuna gelen eleştirilere daha fazla dayanamayarak ateş püskürdü. 

Instagram hesabında paylaştığı dans videosu ile eleştiri yağmuruna tutulan Hadise ''Ahlaksızlık sizin kafanızda'' diyerek ateş püskürdü. Son dönemlerde sosyal medya hesabında paylaştığı dans videoları ile sık sık adından bahsettiren şarkıcı Hadise yayınladığı son videoya gelen eleştirilere daha fazla dayanamadı.

hadise ateşli dans videosuna gelen eleştirilere ateş püskürdüDans Videosu Eleştiri Yağmuruna Tutulmuştu!

Başarılı şarkıcı Hadise sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde Ezhel'in yeni şarkısı Aya isimli şarkısını söyleyerek dans eden Hadise çektiği videoyu sosyal medya hesabında paylaştı. Kısa sürede binlerce beğeni ve yorum alan videoyu bir o kadar da beğenmeyenlerde oldu. Videoya gelen eleştirilere daha fazla dayanamayan Hadise sosyal medya hesabından eleştirilere yanıt olarak, ''Kim ne derse desin ben istediğim dansı, istediğim zaman yaparım. Size ne? Kimse sizin sözde olan "ahlak" ölçülerinize uymak zorunda değil! Dans ederek para kazanan insanlar var, siz televizyonlarda yaptığınız yorumlarınızla o insanları aşağılıyor ve üzüyorsunuz. Bunu söylemekten asla vazgeçmeyeceğim Ahlaksızlık sizin kafanızda" şeklince cevap verdi!

Yorumlar