Beren Saat'le boşanacakları söylenen Kenan Doğulu'dan duygusal paylaşım!

Beren Saat ile gelecek hafta boşanacakları söylenen Kenan Doğulu, dün akşam sosyal medya hesabından 'Benimle Kal' isimli şarkısını paylaştı.

Beren Saat'le boşanacakları söylenen Kenan Doğulu'dan duygusal paylaşım!

2014 yılında dünya evine giren ünlü oyuncu Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun gelecek hafta boşanacakları iddia edilmişti. Bu haberlerden sonra herhangi bir açıklamaya yapmayan çiftin paylaşımları ise dikkat çekti. Kenan Doğulu'nun sosyal medya hesabından ''Benimle Kal'' adlı şarkısını paylaşması Beren Saat'e gönderme yaptığı şeklinde yorumlandı. 

5 YILLIK EVLİLİĞİNİ KURTARMAYA ÇALIŞIYOR 

Doğulu'nun 5 yıllık evliliğini kurtarma çabası içinde olduğu ancak bu çabanın sonuçsuz kaldığı da söylentiler arasındaydı.

'BENİMLE KAL' VİDEOSUNU PAYLAŞTI 

Kenan Doğulu, sosyal medyada Benimle Kal şarkısını söylerken çekilen bir videoyu paylaştı. Doğulu'nun hikayesinde paylaştığı şarkı, 'Beren Saat'e gönderme yapıyor' şeklinde yorumlandı.

"HAYATTA HİÇBİR ŞEY SONSUZA DEK SÜRMEZ"

Beren Saat ise dün çıkan 28 Mart'ta boşanacakları yönündeki haberlerden sonra Instagram'da paylaşım yaparak şu sözleri paylaştı: "Merhaba Beren! Zaten bunu bildiğini biliyorum, ama zaman zaman hatırlatmak iç açıcı olabilir. Sizi seviyoruz, sizi destekliyoruz ve her zaman sizi bekliyor olacağız. Hayatta hiçbir şey sonsuza dek sürmez, ne mutluluk ne de acı. Duygusal olarak bir kayaya çarptığında, bir sonraki adıma geçmenin yolu yerinden kalkmaktır. Geçecek, zaman her şeyle ilgilenecek. Sana çok büyük bir kucaklama gönderiyoruz"

beren'le boşanacağı söylenen Kenan'dan duygusal paylaşım: benimle kal!

Doğulu'nun paylaştığı şarkının sözleri ise şöyle:

Sen gittin ya bir parçam gitti

Söktüler sanki yarımı

Henüz dur bile diyemeden

Topladım gözyaşlarımı

Benimle kal

Yine benimle ol yanımda kal

Şimdi kopart…

 

 

Yorumlar