Burcu Esmersoy kanalında yaptığı ilk buluşma çantamda neler olmalı videosundan büyük tepki aldı!

Burcu Esmersoy çektiği bir videoda söylediği söz yüzünden sosyal medyadaki takipçileri birbirine girdi!

Burcu Esmersoy kanalında yaptığı ilk buluşma çantamda neler olmalı videosundan büyük tepki aldı!

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy geçtiğimiz günlerde Youtube'da bir kanal açmasının üzerine sıralı bir şekilde konseptine uygun videolar çekmeyen başladı. ''İlk bululmada çantamda neler olmalı?'' başlıklı bir videosunda ''Erkek arkadaşınızla birliktesiniz, cüzdana ihtiyacınız olmayabilir… Ama ne olur ne olmaz diye… Ki ben ne olur ne olmazcıyım! Mutlaka yanıma para almaya çalışıyorum ya da bir kart…'' sözlerini söyleyen Burcu Esmersoy, takipçilerini ayağa kaldırdı ve yoğun bir eleştiriye maruz kaldı. 

TAKİPÇİLERİ NE DEDİ?

Kanalında söylediği sözle takipçilerinden ağır eleştiriler alan Esmersoy'a ''Niye biz asalak mıyız?'' gibi yorumlar gelmeye başladı. İşte Burcu Esmersoy'a yapılan yorumlardan bazıları, İnsanlar yıllardır uğraşıyor, kadınlarımız kendi ayakları üzerinde dursun kimseye bağlı olmasın diye sen kalkıp insanları böyle saçma şeylere yönlendiriyorsun!

- Bu kadar göz önünde olan insanların bile böyle düşünmesi ne kadar acınası ya… Hesabı erkek öder veya kadın adamın yanında elini cebine atamaz tabularınızdan ne zaman vazgeçeceksiniz?

- Bu çok acı ama bir yandan da rol modellerin de hızlı bir şekilde savunduğumuz her şeyle dalga geçercesine davranması… Hangisine üzüleyim bilemedim

- Ne olur nolmaz'mış. Bunu diyen kendi ekonomik özgürlüğüne ziyadesiyle sahip bir kadın. Fakat bilinçaltında halen- eğer yanında erkek varsa hesabı o öder zihniyeti. Biz uğraşaduralım, nafile

- Erkek arkadaşımız parayı ödemezse nolur nolmaz diye cüzdan taşımalıyız? Şaka gibi

- Niye biz kadınlar Asalak mıyız ki yanımıza cüzdan almayalım?

- Yazık çok yazık! Ben utandım onun adına

Yorumlar