Çağla Şikel kimdir kaç yaşında pişkin savunma!

Çağla Şikel kimdir kaç yaşında? Ahmet Kural, Sıla kavgasında Sıla'ya destek olmak için kırdığı potla ilgili Şikel kendini savundu!

Çağla Şikel kimdir kaç yaşında pişkin savunma!

Çağla Şikel, magazin gündemine bomba gibi düşen Ahmet Kural, Sıla kavgasıyla ilgili sosyal medya hesabından Sıla'ya destek olmak istemişti.  Paylaştığı mesajda Ahmet Kural ile Arda Kural'ı karıştırınca sosyal medyada alay konusu olmuştu. Şikel konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Çağla Şikel ''umrumda bile değil, ne yazarlarsa yazsınlar'' dedi. 

SOSYAL MEDYADA ALAY KONUSU OLMUŞTU 

Manken Çağla Şıkel, geçen günlerde oyuncu sevgilisi Ahmet Kural'dan şiddet gördüğünü iddia eden şarkıcı Sıla'ya destek olmak isterken mesajında Ahmet Kural ile Arda Kural'ı karıştırınca sosyal medyada alay konusu olmuştu.

 "UMRUMDA BİLE DEĞİL"

Manken Çağla Şıkel'e, oyuncu Ahmet Kural'ın şiddet uyguladığı iddia edilen Sıla Gençoğlu'na sosyal medyadan destek verirken yanlışlıkla Arda Kural'ın ismini yazması hatırlatıldı. Çağla Şıkel, ''Eee ne olmuş? Hiç umurumda bile değil, ne yazarsa yazsınlar. Yazsalar ne olur ki?'' ifadelerini kullandı.

ÇAĞLA ŞİKEL KİMDİR? 

Çağla Şikel, 2 Ocak 1979, İstanbul doğumlu oyuncu, sunucu ve manken. Annesi Asuman Şikel Adanalıdır, babası ise Karslı Azerbaycan Türklerindendir.İlkokula İstanbul’da 1985 yılında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu’nda başladı. Çağla Şikel daha sonra ilkokul 4. sınıftan itibaren İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında bale eğitimi aldı.1993’te Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarın Ortaokul bölümünden mezun oldu.1993-1996 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Lise öğrenimine devam eden Çağla Şikel, 1997’den itibaren Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Yüksek Lisans eğitimi alan Çağla Şıkel 1999 senesinde okuldan mezun oldu.Konservatuar öğrenimine devam ettiği yıllrda Atatürk Kültür Merkezinde sözleşmeli personel olarak çeşitli çocuk oyunları ve müzikallerde rol aldı.

 

Yorumlar