Caner Erkin Asena Atalay'ın suçlamasına karşı harekete geçti!

Asena Atalay geçtiğimiz günlerde eski eşi hakkında bir takım iddialarda bulunmuştu. Bu iddialara karşı Caner Erkin harekete geçti!

Caner Erkin Asena Atalay'ın suçlamasına karşı harekete geçti!
-A A+

Eski eşi Caner Erkin ile yıldızı bir türlü barışmayan ve sürekli olarak ortaya farklı iddialar atarak soluğu mahkeme kapısında alan Asena Atalay yine durmadı! Geçtiğimiz günlerde eski eşi Caner Erkin hakkında bir takım suçlamalarda bulundu. Bu suçlamalara her zamanki olduğu gibi kayıtsız kalmayan futbolcu Caner Erkin sosyal medya hesabından avukatları tarafından kaleme alınan bir yazı ile kamuoyuna duyurdu. Atalay'ın iddia ettiği açıklamalara şu şekilde yanıt verdi...

''Son zamanlarda görsel ve yazılı medyada Asena Atalay ve avukatının müvekkilimizle aralarında mevcut davalar hakkında tümü gerçek dışı ve kamuoyunu yanıltıcı nitelikte açıklamaları yer almaktadır.

1- Asena Atalay tarafından kazanılan hiçbir dava bulunmamaktadır. Aksine hayali iddialarla açtığı hukuk davaları, yaptığı suç duyurularının tümü Asena Atalay'ın aleyhine sonuçlanmıştır. Bir kısım davaların yargılaması ise devame tmektedir.

2 - Müvekkilimiz Caner Erkin çok sevdiği oğlu Çınar'ın mutlu, huzurlu, güvenli ve sağlıklı bir ortamda büyümesi için tüm kamuoyunun bildiği haklı sebeplerle velayet davası açmıştır. Açılan bu dava ile ilgili yapılmış tek bir pazarlık yoktur. Aksine Asena Atalay'ın vekili tarafından tamamen maddi talepler içeren anlaşma teklifi yapılmış ve müvekkilimiz tarafından red edilmiştir.

3- Müvekkilimiz sorumluluklarını yerine getiren ve çocuğunun menfaati ne gerektiriyorsa yapan, yapmaya da devam edecek bir babadır. Çınar babası ile birlikte doyurucu kişisel gelişimine katkıda bulunacak şekilde zaman geçirmektedir. Elbette babasının evinde odası, düzeni mevcuttur. Bu konuda Asena Atalay'ın beyanları gerçek dışı, kamuoyunu etkilemek amacıyla ortaya atılan sağlıksız iddialardır.'' diyerek eski eşinin iddialarını net bir şekilde reddetti!