Cem Yılmaz'dan Deren Talu'ya rol sürprizi Deren Talu Yılmaz'ın filminde hangi rolü oynayacak?

Defne Samyeli ile aralarında çıkan aşk dedikodularından sonra Defne Samyeli'nin 21 yaşındaki kızı Deren Talu'ya yeni filminde rol verdi.

Cem Yılmaz'dan Deren Talu'ya rol sürprizi Deren Talu Yılmaz'ın filminde hangi rolü oynayacak?

Geçtiğimiz gün magazin gündeminde bomba etkisi yaratan Cem Yılmaz'ın evinde sabahlayan Defne Samyel'nin 21 yaşındaki kızı Deren Talu, Cem Yılmaz'ın yeni sinema filminde rol alacak! Son zamanlarda aralarında aşk dedikoduları çıkması ve Defne Samyeli'nin geçtiğimiz gün Cem Yılmaz'ın evinde sabahlaması aralarındaki aşk dedikodularını güçlendirmişti.

Ancak ikiliden henüz bir açıklama gelmemesine rağmen Cem Yılmaz Defne Samyeli'nin kızına yeni sinema filmi projesi için rol teklifi gelmesi dedikoduları daha da güçlendirdi! Ancak ünlü komedyenin evinden çıkarken Defne Samyeli gazetecilerin, ''Cem Bey'le aşk yaşıyor musunuz?'' sorularına karşılık olarak ''Arkadaşlar komik oluyorsunuz'' yanıtını vermişti. Ünlü komedyenin yeni projesi henüz bilinmemesine rağmen bir süredir üzerinde çalıştığı projede Deren Talu ilk kez bir sinema filminde rol alacak. Deren Talu'nun filmde yer alacağı rol henüz bilinmiyor.

deren talu

deren talu

Yorumlar