Çukur'da yeni bir aşk doğacak Damla Sönmez yeni sezona dahil oldu!

Yeni sezonu büyük bir heyecanla beklenirken Çukur'un yeni sezon oyuncu kadrosuna Damla Sönmez dahil oldu!

Çukur'da yeni bir aşk doğacak Damla Sönmez yeni sezona dahil oldu!

Yeni sezonu büyük bir heyecanla beklenen Çukur dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu olurken dizinin oyuncu kadrosuna güzel oyuncu Damla Sönmez dahil oldu. Yeni sezonu ile Çukur dizisisi bomba gibi giriş yapmaya hazırlanan Çukur dizisine sürpriz oyuncu transferleri başladı! Diziye dahil olan 32 yaşındaki güzel oyuncu Damla Sönmez Çukur dizisinde Baykal'ın kızı Efsun karakterini oynayacağı öğrenildi. 

Geçtiğimiz sezon izleyenleri ekrana kilitleyen sezon finali ile heyecanı dorukta bırakan Çukur dizisinin yeni sezonunda neler olacağı merak konusu oldu. Yeni sezona bomba gibi giriş yapmaya hazırlanan ekranların fenomen dizisi Çukur dizisine oyuncu transferleri başladı!

Baykal'ın Kızı 'Efsun' Geliyor!

''Bir Aşk Hikayesi'', ''Güllerin Savaşı'' gibi dizilerde adından söz ettiren başarılı oyuncu Damla Sönmez Çukur dizisinin yeni sezonuna dahil oldu. Dizide geçtiğimiz sezon Yamaç'ın eşi 'Sena' karakterine hayat veren Dilan Çiçek Deniz'in ayrılmasının ardından Damla Sönmez'in yerine Baykal'ın kızı 'Efsun' ile Yamaç arasında yeni bir aşkın yaşanacağı iddia edildi. 

çukura güzel oyuncu damla sönmez baykalın kızı efsun rolünü oynayacak

 

Yorumlar