Demet Akalın ABD'nin Las Vegas kentindeki saldırıdan kılpayı kurtuldu

Demet Akalın ABD'de 50 kişinin ölmüne neden olan konser saldırısından kılpayı kurtuldu. Demet Akalın Las Vegas'taki saldırıya ilişkin Türkiye'ye dönüşünde konuştu.

Demet Akalın ABD'nin Las Vegas kentindeki saldırıdan kılpayı kurtuldu

Demet Akalın ABD'ni Las Vegas kentinde gerçekleşen saldırıdan kılpayı kurtuldu. ABD´nin Las Vegas bulunan Demet Akalın yurda döndü. Ekip arkadaşlarının olay anında bir alışveriş merkezinde mahsur kaldığını anlatan Akalın, "Halen tüylerim diken diken. Olayı duyunca şok oldum" dedi.

Las Vegas´ta yaşanan saldırıyı Türkiye´ye dönüş için bindiği uçakta öğrenen Akalın, “Olaydan birkaç saat önce ben uçağa binmiştim. Uçakta internete zor girdim. Öğrenince şok oldum yani. Birkaç saat önce o insanlarla karşılaşabilirdim. Ne bileyim yani hep açık alanlarda gezdik orada. Yani korkunç bir şey. Ekip arkadaşlarımız da orada bir AVM’de mahsur kalmışlar. Onlarla mesajlaştım ama iyiler. Onlar biraz daha tatilini uzatmak istediler ama ben de kızmıştım onlara” dedi.

GÜVENLİĞE ARIZA ÇIKARTMIYORUM!

Türkiye´deki güvenlik önlemlerinin daha sık olduğunun altını çizen Akalın konuşmasına şöyle devam etti:

“Biz bazen burada kızıyoruz ya otellerin girişinde niye güvenlik var? Ben mümkün olduğunca kimlik göstermede de hemen gösteriyorum güvenlikte hiç arıza çıkarmadan geçiyorum. Bizim ülkemiz o konuda iyi. Havalimanında didik didik aradılar. İndiğim günden itibaren hep aynı şeyi söyledim, insanlar hep elini kolunu sallaya sallaya çıkıyor. Ve yapan da Amerikalıymış çok üzücü ya. Şu an bile tüylerim diken diken oldu.”

Yorumlar