Demet Akalın Bodrum'da trafikte kızı Hira'yla saldırıya uğradı arabasını yumrukladılar!

Demet Akalın kızı Hira ile beraber Bodrum'da Turgutreis'te saldırıya uğradı ünlü şarkıcının arabasını yumruklayıp tehdit etti!

Demet Akalın Bodrum'da trafikte kızı Hira'yla saldırıya uğradı arabasını yumrukladılar!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın Instagram hesabından isyan etti! Bodrum Turgutreis'te trafikte Demet Akalın kızı Hira ile beraber araçta saldırıya uğradı. Trafikte kendisini sıkıştıran bir aracın arabadan inip aracı yumruklamasının ardından yaşadığı şoku sosyal medya hesabından paylaşıp şikayetçi olacağını bu işin peşini bırakmayacağını söyleyerek isyan etti. Trafik magandasının saldırısına uğrayan Demet Akalın şikayetçi olduğunu paylaşarak kızının çok korktuğunu duyurdu. 

Bodrum Turgutreis'te kızıyla beraber aracında seyir halinde olan Demet Akalın'ın aracına yumruklu saldırı oldu! Trafikte Demet Akalın'ın aracını sıkıştıran şahis sonrasında aracından inerek Akalın'ın aracını yumrukladı. Aracın içinde Demet Akalın'ın kızınında bulunduğu ve yaşanan durumdan çok korktuğunu Akalın'ın ise bu işin peşini bırakmayacanı söyleyerek sosyal medya hesabından sesini duyurarak yaşadığı şoku takipçileriyle paylaştı.

Demet Akalın'ın Aracına Yumruklu Saldırı!

Türk müziğinin sevilen ismi Demet Akalın geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından trafikte yaşadığı şoku takipçileriyle paylaştı. Olay sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yapan Demet Akalın trafikte saldırıya uğradığını ve şikayetçi olduğunu duyurdu.

Demet Akalın kızı Hira'nın çok korktuğunu yazarak, ''Oğlum trafikte sıkıştırdığınız kadınlar sizden daha delikanlı! O ak sakalından utandı mı yumruklayıp arabamı kızımı korkutup kaçtın arabana! Neymiş kırmızıda geçecekmişim! 34 GSL... elbet bulacağım seni! Bana trafik terörü yaşatan plakasının sonunu göremedim! Şikayetçiyim! Jandarma bulur seni. Yazık! Bide arabadaki kadın bile çocuk var korkuttunuz diyorum 'hadi be' diyor. 

demet akalının aracı saldırıya uğradı

''Benim Demet Akalın Olmam Önemli Değil''

Benim Demet Akalın olmam önemli değil. Arabada çocuk var bir kere. Cesarete bakar mısınız? Adam arabadan iniyor, arabayı yumrukluyor. Ya arabada eşim olsaydı. Artık bu işin erkeği kadını kalmadı. Eşim Okan, böyle durumlarda daha sakin ama ben deliriyorum. Ben trafik kurallarına uymayan birisi olsam, bir kural ihlali yapsam anlarım. Böyle bir saçmalık olabilir mi? Zaten beni görünce şok oldu. Arabasına koştura koştura geri gitti. Bu sefer peşini bırakmayacağım bu işin'' paylaşım yaptı.

 

 

Yorumlar