Eser Yenenler'in sevgilisi Berfu Yıldız hamile mi bomba iddia!

Eser Yenenler'in sevgilisi Berfu Yıldız hamile mi? Kaç haftalık? Ne zaman evleniyorlar? sorularının yanıtları elmaelma.com'da.

Eser Yenenler'in sevgilisi Berfu Yıldız hamile mi bomba iddia!

Geçtiğimiz günlerde aile arasında yaptıkları bir nişan töreni ile ömürlerini birleştirme kararı alan Eser Yenenler ve Berfu Yıldız hakkında magazin gündemine bomba gibi düşecek bir iddia ortaya atıldı. 9 haziran'da evlenecekleri konuşulan çift hakkında ortay atılan iddiaya göre Berfu Yıldız hamile. Taraflardan yapılacak açıklamalar merakla bekleniyor. 

BERFU YILDIZ 3 HAFTALIK HAMİLE! 

2 yılı aşkın süredir aşk yaşayan ve 9 Haziran tarihinde gerçekleşecek düğün ile hayatını birleştirecek olan Eser Yenenler- Berfu Yıldız'ın Maslak'ta bulunan bir hastaneye check-up yaptırmak için gittiğinde güzel isimin 3 haftalık hamile olduğu haberini aldığı iddia ediliyor. Hayattaki en büyük arzusunun baba olmak olduğunu verdiği bir röportajda ifade eden Yenenler'in Berfu Yıldız'dan aldığı haber sonrası mutluluktan havalara uçtuğu öğrenildi. 

ELEŞTİRİ YAĞMURUNA TUTULDU 

 Berfu Yıldız'ın evlilik öncesi hamile kaldığı iddiaları sosyal medyayı karıştırdı. Kötü örnek oldukları yönünde yapılan yorumlara çiftten ne yanıt  geleceği merak konusu oldu. 

 

Yorumlar