Gülben Ergen sevgilisi Emre Irmak evleniyor parmağında yüzükle görüntülendi!

Özel hayatı ve ilişkileriyle sık sık gündemde olan Gülben Ergen bir süredir aşk yaşadığı müzisyen sevgilisi Emre Irmak ile evleniyor mu? Yüzükle görüntülendi!

Gülben Ergen sevgilisi Emre Irmak evleniyor parmağında yüzükle görüntülendi!

Çalkantılı özel hayatı ile sık sık magazin gündemi olan Gülben Ergen bir süredir aşk yaşadığı müzisyen sevgilisi Emre Irmak ile evleniyor dedikodularını güçlendirdi. Geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülenen Gülben Ergen'in parmağındaki alyansa benzeyen yüzük dikkatlerden kaçmadı. İlişkisi hakkında şimdiye kadar sel verip sır vermeyen Ergen yeni sevgilisi 'Emre Irmak ile evleniyor' dedikodularını verdiği yanıt ile güçlendirdi.

PARMAĞINDA YÜZÜKLE GÖRÜNTÜLENDİ

Geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülenen Gülben Ergen dikkatlerden kaçmayan bir ayrıntı ile objektiflere yakalandı. Parmağında alyansa benzeyen bir yüzük ile yakalanan şarkıcı, akıllara 'evleniyor!' dedirtti. Bir süredir evlenecekleri iddia edilen ünlü şarkıcının alyasa benzer yüzükle görüntülenmesi çıkan iddiaları güçlendirdi.

gülben ergen emre ırmak evleniyor mu

'HAYAT ÇOK GÜZEL'

Muhabirlerin ''Yüzük nikahın habercisi mi?'' sorusuna “Yeni şarkım çıkıyor. Klibi, Bodrum’da çektik. Okullar açıyoruz. Yaz geliyor. Hayat çok güzel” diyen Gülben Ergen verdiği ucu açık yanıtla iddiaları yalanlamadı. 

 

Yorumlar