Hadise ile Orhan Ölmez'in aşk yaşadığı iddia edildi!

Ünlü şarkıcı Hadise, sosyal medya hesabından Orhan Ölmez'in Seni Çok Seveceğim şarkısını paylaştı. Ölmez ise Hadise'nin videosunu paylaşıp kalp emojisi koydu.

Hadise ile Orhan Ölmez'in aşk yaşadığı iddia edildi!

Cesur paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Hadise jüri üyesi olduğu O Ses Türkiye programının final yapmasının ardından projelerine bir süre ara vermişti. Ünlü şarkıcı geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından paylaştığı hikaye ile adından yine söz ettirdi. Hadise, şarkıcı Orhan Ölmez'in yeni şarkısı 'Seni Çok Seveceğim'i Instagram'ın hikaye bölümünden paylaştı. Şarkıcının paylaşımını kendi hesabından paylaşan Orhan Ölmez'in ise paylaşıma kalp çizmesi yeni bir aşk mı doğuyor? sorularının gündeme gelmesine neden oldu. 

PAYLAŞIMA KALP ÇİZMESİ DEDİKODULARA NEDEN OLDU 

'O Ses Türkiye'nin finalinin ardından sosyal medyaya önem veren Hadise yaptığı paylaşımlarla gündem olmaya devam ediyor. Son olarak makyajsız fotoğraflarıyla gündeme gelen Hadise bu kez paylaştığı bir video ile haber oldu. Hadise, şarkıcı Orhan Ölmez'in yeni şarkısı 'Seni Çok Seveceğim'i Instagram'ın hikaye bölümünden paylaştı. Şarkıcının paylaşımını kendi hesabından paylaşan Orhan Ölmez'in ise paylaşıma kalp çizmesi aşk dedikodularının çıkmasına neden oldu.

"ARADIĞI AŞKI ORHAN ÖLMEZ'DE BULDU"

Sosyal medya kullanıcıları ise Hadise ve Orhan Ölmez'in aşk yaşadığı iddialarına sessiz kalmadı. Bir sosyal medya kullanıcısı, "Hadise sonunda aradığı aşkı Orhan Ölmez'de buldu galiba." yorumunu yaptı. Başka bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Eğer iddialar gerçekse bu aşk 2019'a damga vurur." yorumunu yaptı.

 2019 yılının aşk bombası patladı!

Yorumlar 1 yorum