Hadise yarışmacısıyla aşk yaşıyor mu

Hadise geçtiğimiz dönemlerde yarışmacısı Dodan Özer ile aşk yaşadığına dair ortaya çıkan haberlere sonunda cevap verdi. Hadise yarışmacısıyla gerçekten aşk mı yaşıyor!

Hadise yarışmacısıyla aşk yaşıyor mu

Ünlü şarkıcı Hadise jürilik yaptığı bir yarışma programında geçtiğimiz sezon birinci olan yarışmacısı 'Dodan Özer' ile ortaya çıkan haberlerde aşk yaşadığı "Dodan arkadaşım." diyerek yalanladı. Güzel şarkıcı Hadise, ''Biriyle aşk yaşıyorum'' açıklamalarının ardından geçtiğimiz sezon O Ses Türkiye ses yarışmasının şampiyonu olan yarışmacısı Dodan Özer ile ilgili aşk yaşıyor iddiaları ortaya çıkmıştı. Bunun üzerine olaylara daha fazla kayıtsız kalamayan Hadise sessizliğini bozdu!

Geçtiğimiz günlerde ikilinin son derece samimi olan resimlerinin sosyal medyaya yayılmaya başladı. Bunun üzerine ikilinin bir süredir birlikte olduğuna dair haberlerin ortaya çıkmasıyla Hadise kayıtsız kalmadı açtı ağzını yumdu gözünü... Bu iddialar üzerine Hadise çok sert açıklamalarda bulundu! Güzel şarkıcı hakkında çıkan haberlere çok sinirlenmiş olacak ki sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama metni paylaştı... İşte o metin:

Yorumlar