Hakan Hatipoğlu kızı Lila için Instagram hesabı açtı eleştirenlere ateş püskürdü!

Bebekleri için sosyal medya hesabı açtığı için eleştirilen Hakan Hatipoğlu, telefonla bağlandığı programda adeta ateş püskürdü!

Hakan Hatipoğlu kızı Lila için Instagram hesabı açtı eleştirenlere ateş püskürdü!

Var Mısın Yok Musun programında tanışıp 2011 yılında nikah masasına oturan sevilen çift Hakan Hatipoğlu ve Gizem Hatipoğlu kızları Lila doğdu. Çiftin kızlarına açtıkları Instagram hesabı 24 saatte 45 binden fazla takipçiye ulaştı. Hakan Hatipoğlu'nun yeni doğan kızı için açtığı Instagram hesabı sosyal medyada tepkilere neden oldu. Gelen tepkiler üzerine TEVE2'de yayınlanan 2. Sayfa'ya telefonla bağlanan Hakan Hatipoğlu, canlı yayında iddialara ateş püskürdü. Hatipoğlu, telefonla bağlandığı programda "Bebeklerini kendileri gibi reality şov yıldızı yapmak istiyorlar." yorumu için "Herkes kendi önünden yesin." diyerek adeta ateş püskürdü.

ELEŞTİRİLERE ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Eleştirilere tepki gösteren Hatipoğlu, "Yaptığım şey çok normal. Çocuğumun resim ve videolarını arşivlemek için açtım. Sonra sosyal medyada konuşulmaya başlanarak acayip bir yere geldi. Ben bunu ilerde kızıma göstermek için açtım. Kızımın adından yazdığım şeylerde kötü bir niyet yok ki." dedi.

hakan hatipoğlu

"HERKES KENDİ ÖNÜNDEN YESİN"

Hatipoğlu, "Kendileri reality şovdan çıktı bebeklerini de öyle yapmaya çalışıyorlar" yorumuna da "Ne alakası var Allah aşkına herkes kendi önünden yesin. benden bunları sizden duydum ve çok üzüldüm." diyerek tepki gösterdi.

Yorumlar