Hakan Sabancı Eliz Sakuçoğlu barıştı mı?

Eliz Sakuçoğlu ve Hakan Sabancı kısa süreli birlikteliklerinin ardından sosyal medyada yaptıkları beğeni kafaları karıştırdı!

Hakan Sabancı Eliz Sakuçoğlu barıştı mı?

Eliz Sakuçoğlu, Beran Benan ile yaşadığı ilişkiyi evlilik ile taçlandıracaktı ki sürpriz bir şekilde ayrılık kararı aldılar ve ilişkilerini sonlandırdılar. Daha sonra Hakan Sabancı ile yaşadığı kısa süreli birliktelikle son bulmuştu. Birbirlerini sosyal medya hesaplarından takibi bırakan çift geçtiğimiz gün sosyal medyadan yaptıkları beğeni ile kafaları karıştırdı!

Hakan Sabancı, Aslışah Alkoşlar ile uzun dönem ilişkisinin ardından adı bir sürü güzel ünlüyle anıldı ancak Eliz Sakuçoğlu ile yaşadığı kısa süreli birliktelik birbirlerini sosyal medyadan takipten çıkarak son bulmuştu. Nihayetinde kısa süreli bir ilişkiydi derken ikiliden kafaları karıştıran hamleler geldi!

 Biten ilişkileri sonrası Instagram’dan birbirlerini takip etmeyi bırakan Hakan Sabancı ve Eliz Sakuçoğlu, tekrar takipleşmeye başladı. Ardından gelen karşılıklı beğeniler ise kafaları tamamen karıştırdı. “Eliz ve Hakan yarım kalan ilişkiye devam mı etmeye başladı?” yorumları yapıldı.

Yorumlar