Hamdi Alkan'ın eşi kimdir paylaştığı fotoğrafla sosyal medyayı salladı!

Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel Alkan, paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Hamdi Alkan'ın eşi cesur fotoğrafıyla kendine hayran bıraktı.

Hamdi Alkan'ın eşi kimdir paylaştığı fotoğrafla sosyal medyayı salladı!
-A A+

Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel Alkan sosyal medyadaki paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. En son paylaştığı fotoğrafıyla takipçilerini kendine hayran bıraktı. Fotoğrafa kısa sürede beğeni ve yorum yağdı. 

"KISKANÇLIK KRİZİNE SOKACAKSINIZ ADAMI"

Instagram hesabından paylaşım yapan Selen Görgüzel Alkan, yine adından söz ettirdi. Alkan'ın bir takipçisi paylaşıma, "Hamdi paylaşımları görünce ne diyecek acaba? Kıskançık krizine sokacaksınız adamı." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Değişmeyen tek şey sizin her fotoğrafta bir öncekinden daha güzel çıkmanız" yorumunu yaptı.

selen görgüzel alkan

"EŞİMİN VE KIZIMIN SAÇLARINI MI YOLAYIM" DEMİŞTİ

Hamdi Alkan eşinin cesur paylaşımlar yapmasına izin vermesi eleştirilerine cevap vererek, "Kadın spor yapıyor, sağlıklı görünüyor. Verdiği fotoğrafın anlamı çok açık: Spor yapan, sağlıklı, dinç bir anne. Ne yapayım gidip eşimin, kızımın saçlarını mı yolayım? Böyle mi mutlu olacaksınız? Hayır, bunu yapmayacağım. Dünya yeterince kötü." demişti.

SELEN GÖRGÜZEL ALKAN KİMDİR? 

Selen Görgüzel, 9 Şubat 1979’da İstanbul’da doğdu. Çalışma hayatına daha lise yıllarında Okan Bayülgen’in Televizyon Çocuğu programında kamera arkasında part time çalışarak başladı. Selen Görgüzel eğitimini 50. Yıl Tahran Lisesi'nde tamamlamıştır. 18 yaşındayken erken bir evlilik yapan Selen Görgüzel, 2003 yılında ilk eşinden ayrıldı. Selen Görgüzel'in bu evliliğinden İlknaz isimli bir kızı var.

Selen Görgüzel 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan ‘’Zirvedeki Sesler’’ isimli programı sunarak ekran hayatına başladı. Bu ilk adımdan sonra çeşitli kanallarda da, kendi hazırlayıp sunduğu programlarla planlarını hayata geçirdi. 

selen görgüzel alkan selen görgüzel alkan selen görgüzel alkan selen görgüzel alkan