Hande Erçel'in yeni sevgilisi kim? Hande Erçel ve Murat Dalkılıç sevgili mi?

Bu aşk gündemi bomba gibi sarsacak! İki ünlü ismin aşk yaşadığı ortaya çıktı. Hande Erçel ve Murat Dalkılış aşk yaşıyor!

Hande Erçel'in yeni sevgilisi kim? Hande Erçel ve Murat Dalkılıç sevgili mi?

Uçankuş'un haberine göre yaklaşık 4 ay önce Merve Boluğur'dan  boşanan Murat Dalkılıç'ın Hande Erçel ile aşk yaşadığı öğrenildi!

İki ünlünün beraberlikleri 5 gün önce başladı. Güzel oyuncu Hande Erçel kısa bir zaman önce işadamı Mehmet Dinçerler ile birlikteydi. Genç oyuncu işadamı Mehmet Dinçerler ile olan birliktelikleri çok konuşulmuştu.

Kısa bir süre önce güzel oyuncu Hande Erçel, işadamından ayrıldığı iddialarına: "Özel hayatımla ilgili konuşmayı pek tercih etmiyorum. Her zaman dediğim gibi mesleğimi sevgiyle yapmaya devam ediyorum. Artık bu konuyla gündemi meşgul etmemek adına bu açıklamayı yapıyorum; ayrılık kararı aldığımız doğrudur." yanıtını vermişti. Fakat Mehmet Dinçerler geçtiğimiz gün ayrılık haberleri hakkında basın mensuplarının sordukları soruya "Birisi kuyuya bir taş atıyor, kırk akıllı çıkaramıyor. Biz de çıkaramadık. Çıkarmaya da çalışmadık" demişti.

Hande Erçel'in yeni sevgilisi kim

 

 

 

 

Yorumlar 1 yorum