Hazar Ergüçlü Altınportakal ödül töreninde giydiği derin göğüs dekolteli kıyafetiyle büyüledi!

Başarılı oyuncu Hazar Ergüçlü derin göğüs dekolteli kıyafetiyle geçtiğimiz gün katıldığı Altın Portakal Film Festivali'nde adeta büyüledi!

Hazar Ergüçlü Altınportakal ödül töreninde giydiği derin göğüs dekolteli kıyafetiyle büyüledi!

Ekranların sevilen başarılı oyuncusu Hazar Ergüçlü geçtiğimiz akşam Antalya'da düzenlenen Altın Portakal Film Festivali'ne katılan ünlüler arasında yerini aldı. Bu yıl 56. düzenlenen Film Festivalinde 10 bin kişilik spor salonunda kırmızı halı ve açılış galası düzenlendi. Ergüçlü gala için giydiği derin göğüs dekolteli kıyafetiyle geceye damga vuran isimlerden biri oldu. 

Her yıl olduğu gibi bu yıl da kırmızı halıda birbirinden ünlü isimler şıklık yarışına girdi! Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı festivalde adeta şıklık konuştu. Ancak güzel oyuncu Hazar Ergüçlü giydiği sıradışı kıyafeti ile geceye damga vuran ünlü isimlerden biri oldu. 

Kıbrıslı oyuncu Hazar Ergüçlü film festivali için derin göğüs ve göbek dekoltesi olan siyah bir bluz ve siyah bir pantolon giyerek kırmızı halıda tüm dikkatleri üzerinde topladı. Cesur kıyafeti ile gecede büyük beğeni toplayan Ergüçlü gala öncesi kıyafetini takipçileriyle paylaştı! İşte Ergüçlü'nün Altın Portakal Film Festivali'ne damga vuran o cesur kıyafeti.

hazar ergüçlü altın portakal film festivali kıyafeti

Yorumlar