Hülya Avşar kaç yaşında derin yırtmaçlı elbisesiyle büyüledi!

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, derin yırtmaçlı elbisesiyle genç kızları sinirden küplere bindirdi.

Hülya Avşar kaç yaşında derin yırtmaçlı elbisesiyle büyüledi!

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, bir türlü yaşlanmak nedir bilmiyor. Güzelliğiyle herkesi büyüleyen sanatçı, sosyal medya paylaşımlarıyla takipçilerini kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sosyal medya hesabından paylaştığı derin yırtmaçlı elbisesiyle 40 yıllık mankenlere taş çıkan Avşar kızı takipçilerini yine büyüledi. Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf kısa süre içerisinde beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Hülya Avşar'ın bir takipçisi, ''"Her zaman güzelliğiniz ile büyülüyorsunuz." yorumunu yaptı.

KENDİNE HAYRAN BIRAKTI 

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, cesur sosyal medya paylaşımlarıyla takipçilerini kendine hayran bıraktı.

"GÜZELLİĞİNİZ İLE BÜYÜLÜYORSUNUZ"

55 yaşında olmasına rağmen fiziğiyle genç kızlara taş çıkartan Hülya Avşar, derin yırtmaçlı elbisesiyle takipçilerini kendine hayran bıraktı. Instagram hesabından paylaşım yapan Hülya Avşar paylaşımı takipçileri tarafından çok sayıda beğeni aldı. Avşar'ın paylaşımını kendi sosyal medya hesabından paylaşan bir takipçisi, "Her zaman güzelliğiniz ile büyülüyorsunuz." yorumunu yaptı.

 YORUMA KAPATMIŞTI

Hülya Avşar paylaştığı 3 fotoğrafla yine tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Avşar kızının paylaşımlarını yoruma kapatması ise sosyal medya takipçilerini gözünden kaçmamıştı.

İşte o paylaşım...

hülya avşar derin yırtmaclı fotografıyla genc kızları kendıne hayran bıraktı

Yorumlar 1 yorum