İclal Aydın:''Aşksız da bal gibi yaşanıyor''

“O Hayat benim” dizisinin yönetmeniyle sette tanışıp evlenen ünlü oyuncu, aşksız yaşanabileceğini söyledi.

İclal Aydın:''Aşksız da bal gibi yaşanıyor''

Kısa bir süre önce evlenen İclal Aydın bir dergiye verdiği röportajda “Aşksız yaşanmaz sanıyordum, bal gibi yaşanıyormuş” diyerek aşka ve yeni hayatına dair düşüncelerini dile getirdi.

Eşiyle nasıl tanıştığı ve evlendiği hakkında da konuşan ünlü oyuncu, 19. bölümde diziye katıldığını, dizinin yönetmeni Efe Kubilay ile sette tanışıp 60. bölümde de evlendiklerini söyledi. Şatafattan uzak bir töreni tercih ettiklerini belirten İclal Aydın’ın bütün duası birbirlerine ve sevenlerine mahcup olmadan yaşamak.

“Aşksız bal gibi yaşanırmış”

Aşk hakkında düşünceleri anlatan Aydın, "Aşksız yaşanmaz sanıyordum. Bal gibi de yaşanıyormuş. Başlangıçta büyük şok, sonra isyan, ardından sızlanma ve derken kabulleniş geliyor. Kabullendikten sonra da başka bir sürekli yaşam hazzı varmış. Sanırım bir daha sevemem, sevmem, sevilmem dediğim günler de oldu itiraf edeyim. Kendime yaklaştığım günler oldu onlar." diye konuştu.

Kendi işini kendi görüyor

Konuşmasında yaklaşık bir yıl önce hayatını sadeleştirme kararı aldığını söyleyen oyuncu ve yazar Aydın, mümkün olduğunca kendi işini kendisinin yaptığını belirtiyor. " İki yıl önceye nazaran daha çok mutfakta, daha çok bahçemde, evimde ve direksiyon başındayım... Çok yoruluyorum ama daha mutluyum. Yaşamım bereketleniyor diye düşünüyorum. Zaten değişen hayatımın gittiği yol bu evliliğe götürdü bizi.” diyerek yeni hayatına dair bilgiler verdi.

Yorumlar