Kenan'dan boşanacağı iddia edilen Beren Saat'in göğüs uçları olay oldu!

Kenan Doğulu ile boşanacağı iddia edilen Beren Saat tatilde görüntülendi kıyafetinin azizliğine uğrayan oyuncunun göğüs uçları belli oldu.

Kenan'dan boşanacağı iddia edilen Beren Saat'in göğüs uçları olay oldu!

Son zamanlarda şarkıcı Kenan Doğulu ile aralarının pek iyi gitmediği ve boşanacakları iddia edilen oyuncu Beren Saat Harbiye'de eşi Kenan Doğulu'nun konserine gitmek yerine arkadaşlarıyla tatile çıktı. Geçtiğimiz gün arkadaşlarıyla tatilde görüntülenen Beren Saat kıyafetinin azizliğine uğradı. İnce kıyafetinden göğüs uçları belli olan Beren Saat'in giydiği kıyafet takipçilerini ikiye böldü! Kıyafeti eleştiri yağmuruna tutuldu.

Sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmayan Beren Saat'in kıyafeti olay oldu. Güzel oyuncu Beren Saat arkadaşlarıyla çıktığı tatilde magazincilere sohbet etti. Bir süredir sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımları ile Kenan Doğulu'dan boşanacağı iddia edilen Beren Saat magazincilerin evlilik soruları sorulunca gerildi. Ancak kısa süreli sohbetin ardından arkadaşı ile yoluna devam edip giden Beren Saatin o görünütleri sosyal medya kullanıcıların gözünden kaçmadı. 

''Göğüs Uçları Belli Oluyor''

Günlük hayatında salaş kıyafet tarzıyla sık sık eleştirilere maruz kalan Beren Saatin tatildeki kıyafet seçimi de çok konuşuldu. Kıyafetinin içerisine sütyen takmadığı takipçilerin gözünden kaçmadı. Takipçilerinin ''Sütyen takmamış, göğüs uçları belli oluyor'', ''O kadar çirkin giyinmiş ki kimse kıyafetinin rüküşlüğünden göğüs uçlarını görmemiş'' yorumları yapıldı.

beren saat göğüs uçları sosyal medyada çok konuşuldu

Yorumlar