Loris Karius Ece Sükhan'ın peşinde gözüne kestirdi!

Loris Karius, Beşiktaş'a transfer olduğu günden beri çapkınlıklarıyla gündemden düşmüyor. Bu kez de gözüne stilist Ece Sükhan'ı kestirdi!

Loris Karius Ece Sükhan'ın peşinde gözüne kestirdi!

Siyah-Beyazlı takıma transfer olduğu günden beri özel hayatı ve yakışıklılığı ile gündemden düşmeyen Karius hakkında magazin gündemine bomba gibi düşen bir iddia bulunuyor.Çapkınlıklarıyla bir türlü gündemden düşmeyen Karius bu kez de gözüne stilist Ece Sükhan'ı kestirdi.Karius, Ece Sükhan'ı bir mekanda gördü ve kendisine stil danışmanlığı teklif etti. Mekanda görüp hayran kaldığı Ece Sükhan iddialara göre çapkın kalecinin teklifini reddetti. 

MEKANDA GÖRÜP HAYRAN KALDI

Beşiktaş'ın Alman kalecisi Loris Karius, geçtiğimiz hafta bir mekanda görüp hayran kaldığı Ece Sükan'a "Stil danışmanım olur musun?" teklifi yaptığı, ancak olumsuz yanıt aldığı iddia edildi.

 

HAYRAN KALDI, TANIŞMAK İSTEDİ

Takvim Gazetesi'nin haberine göre; sosyal medyadan Türk güzellere mesaj attığı haberleriyle de adından söz ettiren 25 yaşındaki file bekçisi, geçtiğimiz günlerde gittiği Soho House'da Ece Sükan'ı gördü. 41 yaşındaki stil danışmanı, model ve oyuncuya hayran kalan Alman kalecinin, Sükan'la tanışmak istediği ileri sürüldü.

"STİLİM KONUSUNDA BANA YARDIMCI OLUR MUSUN?" TEKLİFİNDE BULUNDU

Devreye yanındaki menajerini sokan Karius, Ümit Benan'dan boşandıktan sonra adı kimseyle anılmayan Ece Sükan hakkında detaylı bilgiler aldı. Sükan'ın stil danışmanı olduğunu öğrenen Beşiktaşlı kaleci, menajeri aracılığıyla ünlü isme "Stilim konusunda bana yardımcı olabilir misin?" teklifinde bulundu. Sükan'dan birlikte çalışma anlamında olumsuz yanıt alan yakışıklı file bekçisinin,yabancı menajeri aracılığıyla Ece Sükan'a mesajlar göndermeyi sürdürdüğü iddia edildi.

LORİS KARİUS  LORİS KARİUS

Yorumlar