Mehmet Ali Erbil son durumu yoğun bakım süreci uzadı!

Mehmet Ali Erbil'in son durumu ne? Doktoru Yeşim Erbil ''Yoğun bakım süreci uzadı, bu kadar ağır travmanın oluşturduğu hasarların onarılması zaman alıyor'' dedi

Mehmet Ali Erbil son durumu yoğun bakım süreci uzadı!

Evinde düşerek yaralanan ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil'den sevenlerine üzücü haber geldi! Doktoru aynı zamanda kardeşi olan Prof. Dr. Yeşim Erbil sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. ''Yoğun bakım süreci uzadı diyen'' doktoru Yeşim Erbil ''Hasarların onarılması zaman alıyor'' dedi.

YOĞUN BAKIM SÜRECİ UZADI!

Yaklaşık 20 gündür yoğun bakımda tedavisi devam eden ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu hakkında doktor kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil'den yeni açıklama geldi. Doktor Erbil, "Yoğun bakım süreci uzadı bu kötü olduğu anlamına gelmiyor. Ancak bu kadar ağır travmanın oluşturduğu hasarların onarılması zaman alıyor ve biraz daha sürecek gibi duruyor" ifadelerini kullandı.

SAĞLIK DUMUNDA BİR DEĞİŞİKLİK YOK!

Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu hakkında son bilgileri doktor kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil sosyal medyadan verdi. Doktor Erbil yayınladığı mesajda şu ifadeleri kullandı: "Hepinize çok teşekkür ederim. Dua ediyorsunuz durumu soruyorsunuz. Anlık değişim olmadığı için her gün yazmıyorum."

HASARIN ONARILMAZI ZAMAN ALIYOR!

Yoğun bakım süreci uzadı bu kötü olduğu anlamına gelmiyor. Ancak bu kadar ağır travmanın oluşturduğu hasarların onarılması zaman alıyor ve biraz daha sürecek gibi duruyor.

Yoğun Bakımda milimetrik hesaplarla çok iyi bir tedavi sürdürülüyor. Hepsi benim arkadaşlarım ve kardeşlerim. Beklemek zor ve yıpratıcı hepimiz için. Dua edeceğiz ve abim hastaneden taburcu olacak inşallah.

Yorumlar