Mert Fırat İdil Fırat evleniyor evlilik hazırlıkları başladı düğün tarihi belli oldu mu?

Yaklaşık 2 ay önce İdil Fırat ile yeni bir aşka yelken açan Mert Fırat, sonunda aradığı aşkı buldu! Başarılı oyuncu İdil Fırat ile evlenme kararı aldı!

Mert Fırat İdil Fırat evleniyor evlilik hazırlıkları başladı düğün tarihi belli oldu mu?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin başarılı oyuncusu Mert Fırat kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Hande Doğandemir'den ayrılıp İdil Fırat ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Kısa bir zaman önce başlayan aşklarının düğün ile taçlandırma kararı aldılar! Başarılı oyuncu Mert Fırat, İdil Fırat ile düğün hazırlıklarına şimdiden başladılar! Ünlü çiftin ne zaman nikah masasına oturacakları merak konusu olmuşken çift, Ağustos ayında nikah masasına oturacağı belli oldu! 

Mert Fırat, kendisi gibi oyuncu olan Hande Doğandemir ile ayrılıklarının ardından sosyetik güzel İdil Fırat ile kısa bir sürede yeni bir aşka yelken açmıştı. Yaklaşık 2 aylık bir süreçte beraber olan çift evlenme kararı aldı! Haberler.com'un haberine göre Mert Fırat Ağustos ayı için İdil Fırat ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Çift şimdiden düğün yeri için mekan araştırmalarına çoktan başladı! Edinilen bilgiye göre Mert Fırat, sete başlamadan önce düğünün yapılmasını istediği öğrenildi. 

mert fırat idil fırartla evlilik hazırlıklarına başladı

Yorumlar