Mert Fırat İdil Fırat sözlendi nikah şahidi eski aşkı olacak!

Mert Fırat İdil Fırat ne zaman evleniyor? Kısa zamanda başlayan aşklarını evlendirme kararları ile magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Mert Fırat İdil Fırat sözlendi nikah şahidi eski aşkı olacak!

Mert Fırat İdil Fırat ne zaman evleniyor? Mert Fırat'ın nikah şahitliğini kim yapacak? Başarılı oyuncu Mert Fırat kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Hande Doğandemir ile ayrıldıktan sonra ünlü sosyetik İdil Fırat ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Kısa zamanda başlayan aşklarını evlilik ile taçlandırma kararı alan Mert Fırat ve İdil Fırat'ın bu kararları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ünlü çift geçtiğimiz gün aile arasında sözlendi!

Ağustos ayında ilişkilerine 'evet' diyecek olan çift, geçtiğimiz gün aile içerisinde küçük bir kutlama yaptı. Ünlü iş adamı Önder Fırat'ın kızı İdil Fırat ile başarılı oyuncu İdil Fırat 2 buçuk ay aşk yaşamaya başladı. Evlenmek için ellerini çabuk tutan çift geçtiğimiz gün söz yaptı! 

CİCİ ANNELERİN ŞAHIDIR!

Ünlü iş adamı Önder Fırat'ın kızı İdil Fırat ve Mert Fırat'ın düğününde nikah şahitlerinden biri haberler.com'un haberine göre, Önder Fırat'ın 2002 yılından 2006 yılına kadar aşk yaşadığı Sezen Aksu olacak! Sosyetik güzel Sezen Aksu hakkında her bulduğu fırsatta ''Sezoş'un beni bir doğurmadığı kaldı, cici annelerin şahıdır'' diyor. Çiftin aile içinde yaptığı söz törenine Sezen Aksu'da katıldı!

mert fırat idil fırat sözlendi

mert fırat idil fırat sözlendi

idil fırat mert fırat sözlendi

mert fırat idil fırat sözlendi

Yorumlar