Meryem Uzerli Dubai'de katıldığı bir defilede servet kazandı.

Orta Doğu'da geniş bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, Dubai'de katıldığı bir defilede servet kazandı.

Meryem Uzerli Dubai'de katıldığı bir defilede servet kazandı.

Muhteşem Yüzyıl'da Hürrem Sultan karakterine can veren ünlü oyuncu Meryem Uzerli, Ortadoğu'da da geniş bir hayran kitlesine sahip.Fransız moda markası Dior'un Dubai'deki defilesinin özel konukları arasında yer alan güzel oyuncu bir gecede servet kazandı. Meryem Uzerli, iddiaya göre de Dior'un yeni koleksiyonunun tanıtıldığı defileye katılmak için 150 bin dolara (yaklaşık 821 bin lira) 'evet' dedi.

GÜZELLİĞİYLE BÜYÜLEDİ 

Oyuncu, Fransız moda markası Dior'un önceki gün Dubai'deki defilesine özel davetli olarak katıldı.Rodin Müzesi'ndeki defilede Dior tasarımı elbise ve çantayla yer alan Meryem Uzerli, güzelliğiyle büyüledi. Dünya çapında 24 milyon takipçisi olan marka, resmi Instagram sayfasında da Meryem Uzerli'yi paylaşıp övgüler yağdırdı.

821 BİN TL KAZANDI

Oyuncu, defile öncesi gerçekleşen kokteylde de sultanlar gibi karşılandı. Uzerli, pek çok Arap şeyhinin de ilgiyle izlediği defilede sevgi seliyle karşılaştı. Mütevazı tavırlarıyla takdir toplayan oyuncu, her bir hayranıyla tek tek fotoğraf çektirdi. Meryem Uzerli, iddiaya göre de Dior'un yeni koleksiyonunun tanıtıldığı defileye katılmak için 150 bin dolara (yaklaşık 821 bin lira) 'evet' dedi.

 meryem uzerli bir gecede servet kazandı!

Yorumlar