Mücevher firmasıyla çalışan Şeyma Subaşı markanın adını yanlış yazdı!

Bir takı markasıyla işbirliği yapan Şeyma Subaşı'nın Instagram'dan yaptığı paylaşımında markanın adını yanlış yazması takipçilerinin gözünden kaçmadı!

Mücevher firmasıyla çalışan Şeyma Subaşı markanın adını yanlış yazdı!

Geçtiğimiz aylarda Acun Ilıcalı ile evliliklerini tek celsede bitiren Şeyma Subaşı, özel hayatının yanı sıra tarzı ve yaptığı işbirlikleriyle de adını duyurmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü takı markası Atasay ile işbirliği yaparak kendi takılarını piyasaya süren Şeyma Subaşı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla markanın adını yanlış yazması takipçilerinin gözünden kaçmadı.

ÇALIŞTIĞI MARKANIN ADINI YANLIŞ YAZDI

Şu sıralar yurt dışında tatil yapan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz yaz aylarında Atasay markası için bir mücevher koleksiyonu hazırlayarak piyasaya sürmüştü. Kısa sürede reklamları her yerde dönen ürünlerin tanıtımı sosyal medya hesabından da yapan Subaşı'nın bir hatası takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Kendi kafesinde dönen Atasay reklamını Instagram hesabından paylaşan Subaşı'nın markayı 'Atasay' yerine 'Atasat' yaması takipçilerinin gözünden kaçmadı.

KENDİ TASARIMLARINI HAYATA GEÇİRDİ

Şeyma Subaşı'nın çocukluğundan beri etkilendiği ikonlar, Atasay işbirliğiyle mücevhere dönüştü. Subaşı'nın kendi hayatında izler taşıyan "Atasay X Şeyma Subaşı" adlı mücevher koleksiyonu, geçtiğimiz yaz aylarında düzenlenen davetle tanıtıldı.

 şeyma'nın son paylaşımındaki detay takipçilerinin gözünden kaçmadı!

Yorumlar