Nebahat Çehre aracının direksiyonu kitlenince korku dolu anlar yaşadı!

Başarılı oyuncu Nebahat Çehre aracının direksiyonu kitlenince korku dolu anlar yaşadı. Ünlü oyuncunun yardımına çevredekiler koştu!

Nebahat Çehre aracının direksiyonu kitlenince korku dolu anlar yaşadı!

Başarılı oyuncu Nebahat Çehre yemek yemek için Tarabya tarafına gitmişti. Yemeğini yedikten sonra aracına ilerleyen ünlü oyuncu panik dolu anlar yaşadı. Aracının direksiyonunun kitlenmesiyle aracında panik dolu anlar yaşandı. Başarılı oyuncunun yardımına etraftaki insanlar koştu. 

Aşk'ı Memnu dizisi ile hafızalara kazınan başarılı oyuncu Nebahat Çehre geçtiğimiz akşam Tarabya'da bir balıkçıda görüntülendi. Lokantadan çıkışta muhabirlerle sohbet ettikten sonra aracında kötü bir sürprizle karşılaşan Çehre, aracına bindikten sonra direksiyonun kitlenmesiyle kısa süreli panik yaşandı. 

oyuncu nebahat çehre aracının direksiyonu kitlenince korku dolu anlar yaşadı

DİREKSİYON KİTLENDİ!

Muhabirlerin yanından ayrıldıktan sonra aracına binen Nebahar Çehre direksiyonun kitlendiğini far edince yardımına muhabirler koştu. Kısa süreli yaşanan panikten sonra Posta'nın haberine göre Çehre, ''Bir anda ne yapacağımı şaşırdım. Bu anları da çektiniz mi?" deyip güldü.

''KÖŞKTEN BIKTIM!''

Oynadığı dizi ve sinema filmleri ile sık sık adından bahsettiren Nebahat Çehre canlandırdığı zengin ve varlıklı kadınlardan isyan ederek, "Köşkten bıktım, biraz varoşu oynamak istiyorum." demişti.

Yorumlar