Selin Ciğerci Kerimcan Durmaz neden küstü aynı karede yer aldılar!

Selin Ciğerci Kerimcan Durmaz neden küstü? Kerimcan Durmaz ameliyat oldu Selin Ciğerci ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duygulandırdı.

Selin Ciğerci Kerimcan Durmaz neden küstü aynı karede yer aldılar!

Selin Ciğerci Kerimcan Durmaz neden küstü? Selin ciğerci Kerimcan Durmaz barıştı mı? Kerimcan Durmaz ameliyat olunca sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci dayanamadı. Sosyal medya hesabından duygu dolu paylaşımda bulundu. Dostlukları çok uzun yıllara dayanan Kerimcan Durmaz ve Selin Ciğerci zaman zaman aralarında dargınlıklar olmuştu. Ancak son olarak aralarındaki buzların çözülmemesi ve uzun süredir birbirlerine olan dargınlıkları hayranlarını meraklandırmıştı.

Ancak dost sağlık ve zor zamanlarda belli olur dediklerinden olsa gerek ki geçtiğimiz gün Selin Ciğerci, ameliyat olan Keriman Durmaz'ın sağlık durumuna dayanamadı ve tüm dargınlıkları geride bırakıp dostunun yanına koştu. Selin Ciğerci’nin instagram hesabından paylaştığı bu fotoğraf ve yazıyla aralarında ki buzların eridiği görüldü. İşte Selin Ciğerci'nin yakın arkadaşı Kerimcan Durmaz ile yaptığı o paylaşımı...

selin ciğerci kerimcan durmaz neden küstü barıştı mı

Yorumlar