Serkan Çayoğlu 67. Emmy Ödül Töreni yolcusu!

Kiraz Mevsimi’nin yakışıklı oyuncusu Serkan Çayoğlu, FOX ve Yapı Kredi Play işbirliğinde bir Play talihlisi ile birlikte 20 Eylül Pazar günü Los Angeles’ta gerçekleşecek Emmy Ödül Töreni’ne katılacak.

Serkan Çayoğlu 67. Emmy Ödül Töreni yolcusu!

FOX’un en sevilen gençlik dizisi Kiraz Mevsimi’nin yakışıklısı Ayaz karakterini canlandıran Serkan Çayoğlu, Yapı Kredi Play talihlisiyle bu yıl 67.si düzenlenecek olan Emmy Ödül Töreni’ne katılmak için Los Angeles’a gidiyor.

Televizyonun Oscar’ı olarak bilinen ve dünyaca ünlü yıldızları bir araya getiren Emmy Ödül Töreni’ni yerinde izleyecek ve sosyal medyada geceyle ilgili paylaşımlarda bulunacak olan oyuncuya bu yolculuğunda çekilişle belirlenen Yapı Kredi Play talihlisi de eşlik edecek.

20 Eylül Pazar günü Los Angeles Microsoft Theatre’da 67.’si gerçekleşecek olan Emmy Ödül

Töreni’ne katılacak olan Çayoğlu ve “olur mu olur” diyen Yapı Kredi Play talihlisi kırmızı halıda yürüyecek ve Hollywood yıldızlarıyla tanışma fırsatı yakalayacak.

American Horror Story, Homeland, The Walking Dead, Empire gibi güçlü dizi ve programların aday olduğu ihtişamlı ödül törenini bizzat dizi oyuncularıyla birlikte takip edecekler. Ardından 20th Century Fox’un düzenleyeceği özel partiye katılacak olan Serkan Çayoğlu partide ünlü Hollywood yıldızlarıyla bir araya gelecek.

Yorumlar